3 kırsal mahallede ‘Çok Amaçlı Hizmet Evi’ne kavuştu
  • Reklam

3 kırsal mahallede ‘Çok Amaçlı Hizmet Evi’ne kavuştu

Siverek BelediyesiKırsal Hizmet Müdürlüğü Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ın talimatıyla ‘her mahalleye çok amaçlı hizmet evi’ projesi kapsamında 3 mahalle daha ‘Çok Amaçlı Hizmet Evi’ne kavuştu.

07 Aralık 2018 - 15:19

Bölge ayrımı yapmadan her mahallede çok amaçlı hizmet evlerinin çalışmaları tamamlayarak mahalle sakinlerin hizmetine sunduklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, şunları söyledi: “Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda başlatılan Çok amaçlı hizmet evlerinin yapım çalışmalarını tamamladık, bazı kırsal mahallelerimizde de çok amaçlı hizmet evlerinin çalışmalarında sona geldik, hizmet evlerimizde taziyelerin yanı sıra sosyal etkinlikler ve sohbetlerde yapılabilecektir. 27 kırsal mahallemizde vatandaşlarımızın işbirliğiyle çalışmalarımız son aşamaya geldi, belediye olarak 100 adet çok amaçlı hizmet evi yaparak kış gelmeden mahalle sakinlerinin hizmetine sunmuş bulunmaktayız, bugünde 3 kırsal mahallemizde çalışmaları bitirerek incelemelerde bulunduk’’dedi.

Mahalle sakinlerinden Halil Alhas ise daha önce kırsal mahallede taziye yapmanın zor şartlar altında yapıldığını aktararak şunları kaydetti. ’mahallemizde taziye evi yoktu belediye başkanımızla görüşerek mahallemize taziye evi yapılmasını sağladık, çok güzel bir ‘Çok amaçlı hizmet Evi’ne kavuştuk emeği geçen herkesten Allah razı olsun’’dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • urfalı
    4 ay önce
    çok amaçlı hizmet evlerinde çiftçiler tarım konusunda bilgi sahibi olurlarsa çok faydalı olur diye düşünüyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜSİAD Şanlıurfa istişare toplantısı
MÜSİAD Şanlıurfa istişare toplantısı
Şanlıurfalı ustalar Bursa yolcusu
Şanlıurfalı ustalar Bursa yolcusu