AK Gençlik 31 Mart’a kadar sahada
  • Reklam

AK Gençlik 31 Mart’a kadar sahada

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları “Gençlik Buluşması” Programı düzenleyerek AK kadroları bir arada topladı.

13 Mart 2019 - 14:17

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, Gençlik Buluşması ile AK kadroları bir araya getirerek kendi içlerinde fikir alış verişinde bulunduklarını, 31 Mart’a kadar AK Gençliğin sahada olacağını ve Başkan adaylarının tanıtım broşürlerini dağıtarak AK Partiye destek istemeye devam edeceklerini söyledi.

URFA’MIZIN AK GENÇLİĞİYLE BİR ARAYA GELDİK

Gençlik Buluşması programının açılışında konuşan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı MKYK üyesi Abdurrahim Sönmezler,  “Coşku dolu mükemmel bir akşamda MKYK Üyelerimiz, İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarımız, Urfa’mızın AK gençliğiyle bir araya geldik.Arkadaşlarımızın emeklerine sağlık. İnşaallah amacımıza ulaştık. Sonucunu da 31 Mart akşamı alacağız inşaallah” dedi.

TEŞEKKÜRLER ŞANLIURFA GENÇLİĞİ

AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç ise, Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve gönüllerin adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün Şanlı AK Gençlik Buluşmasında AK gençlerle sohbet ettiklerini, seçime 20 gün kaldığını belirterek, “Çocuklarımızın geleceği için hep birlikte çok çalışacak ve halkımızın büyük desteğiyle zafer inananların olacaktır inşallah. Zeynel Başkanımıza olan sevgi salonlara sığmadı. Teşekkürler Şanlıurfa gençliği” diyerek Gençlik Kolları üyesi arkadaşlarına da teşekkür etti.

BİR ARAYA GELİP SOHBET ETTİK

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız da; “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayıAv. Zeynel Abidin Beyazgül, MKYK Üyemiz, Milletvekillerimiz ve Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Şanlıurfa AK Gençlik tarafından düzenlenen ‘Gençlik Buluşması’programında genç kardeşlerimle bir araya gelip sohbet ettik” diyerek 31 Mart sabahına kadar AK kadrolar gibi gençlerin de sahada olmalarını istedi.

GENÇLİĞİMİZE ÖNEM VERİYORUZ

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayıAv. Zeynel Abidin Beyazgül ise,“AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları teşkilatımızın düzenlemiş olduğu Gençlik Buluşmasında geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle bir araya geldik.Gençlerimizden çok şey bekliyoruz. Bu yüzden gençliğimize önem veriyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakkallar POS cihazı kullanmalı
Bakkallar POS cihazı kullanmalı
Suruç’lu 25 Muhtar’dan DSİ’ye ziyaret
Suruç’lu 25 Muhtar’dan DSİ’ye ziyaret