Ak kadınlar gece gündüz sahada
  • Reklam

Ak kadınlar gece gündüz sahada

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde partisine destek ziyaretlerini sürdürüyor.

22 Şubat 2019 - 16:02

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, seçim çalışmalarını yoğun tempo ile devam ettiriyor.

SOKAK SOKAK GEZİYORLAR

Sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte sokak sokak, mahalle mahalle, ilçe ilçe gezen Başkan Güven, kadınlardan partisinin Belediye Başkan adaylarına destek istiyor.

31 MART’IN ÖNEMİNİ ANLATIYOR

Kadın seçmenlere AK Parti’nin hizmetlerini anlatan Başkan Güven, 31 Mart yerel seçimlerinin Türkiye için olan önemine vurgu yapıyor.

‘’DOKUNMADIĞIMIZ GÖNÜL BIRAKMIYORUZ’’

AK Parti’nin hizmet partisini olduğunu vatandaşlara aktaran Güven ‘’Şanlıurfa’mızın hak ettiği hizmetleri almaya devam etmesi için vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. AK Parti ve AK Kadınlar olarak sıkılmadık el, çalmadık kapı, dokunmadığımız gönül bırakmıyoruz’’ dedi.

‘’ŞANLIURFA’YA HİZMET YAĞDI’’

AK Parti iktidarları döneminde Şanlıurfa ve ilçelerine hizmet yağdığını, vatandaşların refah seviyelerinin yükseldiğini ve yaşam standartlarının arttığını da belirten Başkan Güven ‘’31 Mart yerel seçimleri ülkemiz için çok önemli. Türkiye’ye iç ve dıştan zarar vermek isteyen şer odakları pusuda bekliyor. 31 Mart yerel seçimleri sadece bir yerel yönetim seçimi değildir. Bir partinin beka seçimi de değildir. Ülkemizin beka seçimidir’’ dedi.

‘’MEMLEKET İŞİ, GÖNÜL İŞİ’’

Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğinin olduğunu da sözlerine ekleyen Güven ‘’Türkiye’de AK Parti iktidarları döneminde başarıyla taçlanan Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliği diye bir hizmet belediyeciliği var. Cumhurbaşkanımız bu seçimin sloganını ‘’Memleket işi, gönül işi’’ olarak belirledi. Bizde bu slogandan yola çıkarak inşallah belediyecilik hizmetinin; Siyasetin, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın iyi yönetildiği bir zirve işi olduğunu 31 Mart’ta bir kez daha göstereceğiz’’ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi