AK Parti Haliliye için Canpolat dedi.
  • Reklam

AK Parti Haliliye için Canpolat dedi.

AK Parti tarafından Şanlıurfa ilçe adayları açıklandı. Haliliye Belediye Başkan adaylığına Mehmet Canpolat açıklandı.

18 Ocak 2019 - 12:00

Veteriner Hekim Mehmet Canpolat ;1979 yılında Şanlıurfa doğdu. Şanlıurfa’da İlk orta ve lise eğitiminden sonra 2001 yılında, Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesinde yükseköğrenimini başarıyla tamamladı.

İş yaşamında uzun yıllar Akredite Veteriner hekim olarak görev yaptı. Kurmuş olduğu klinikle şehir merkezi ve kırsalda saha çalışmalarında bulundu.

2011 yılından itibaren inşaat ve kuyumculuk sektöründe iş hayatına devam etmektedir. Mehmet Canpolat Siyasi bir geçmişi olan aileden gelmektedir, Mehmet Canpolat aynı çizgide olan AK Partide siyasi hayatına başladı.

İlk olarak 2004 yılında Gençlik kollarında başkan yardımcılığı görevini üslendi ve daha sonra 2009 yılından itibaren de il yönetimin kurulu üyeliği, il başkan yardımcılığı ve ilçe koordinatörlüğü görevlerinin yanı sıra yerel ve genel seçimler de 3 dönem 2009-2010-2011 yıllarında Seçim koordinasyon merkezlerinde (SKM) başkan yardımcılığı görevini icra etti.

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminde İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı görevini de başarılı bir şekilde yerine getiren Canpolat, daha sonra Partisinin Haliliye İlçe Başkanı olarak seçildi.İngilizce Canpolat evli ve üç çocuk babasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinci'den engelli minik kızın isteğine anında cevap
Ekinci'den engelli minik kızın isteğine anında cevap
Eyyübiyesi belediyesi sporcularından başarı üstüne başarı
Eyyübiyesi belediyesi sporcularından başarı üstüne başarı