Aksoy ve Alpay’dan Güler’e ziyaret
  • Reklam

Aksoy ve Alpay’dan Güler’e ziyaret

AK parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy ve Ak Parti il yönetim kurulu üyesi , Bozova Koordinatörü Ahmet Alpay ve beraberindeki heyet Duru TV Genel Müdürü Kamil Güler’i ziyaret etti.

11 Şubat 2019 - 19:22

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı ve Duru TV Genel Müdürü Kamil Güler Ak Parti  Bozova Belediye Başkan adayı  Suphi Aksoy Şanlıurfa Ak Parti yönetim kurulu üyesi ve Akil adamlar Başkanı Ahmet Alpay ve Beraberindeki heyet ile  Duru TV’yi ziyarete geldİler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Suphi beyin aday olduktan sonra çalışmalarını takip ediyoruz.Vatandaşları birebir ziyaretini ,köylere ziyaretinizi ve vatandaşların kendilerine teveccüh etmesini  ekranlara yansıtıyoruz.Ziyareti ile de son derece memnun olduk .Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.dedi.

AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy ise Duru TV Genel müdürü Kamil beyi ziyarete geldik.Bizi kabul ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.Her zaman diyoruz gazeteciler, televizyoncular bizim gözümüz kulağımızdır.Biz onlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Bozova’da yapılacak  projeler hakkında hem televizyonda hem de ilçede bunları açıklayacağız.Ben bunu gerçekten her zaman söylüyorum.Bizim hedefimiz hizmettir. Hizmetin dışında bir şey düşünmüyorum. Benim kendime göre hedeflerim var.3 hedefim var .Birincisi aday olmaktı onu geçtik Allahın  ve milletin sayesinde, ikincisi  milletin sayesinde kazanmak ,üçüncüsü  Bozova’yı nasıl Bozova yapıp güzel hizmetlerle öne çıkarmaktır dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kurbanlıklar mağaralarda yetiştiriliyor
Kurbanlıklar mağaralarda yetiştiriliyor
Polat’tan 54 müze iddiası
Polat’tan 54 müze iddiası