Alışveriş de dolardan vazgeçmeliyiz
  • Reklam

Alışveriş de dolardan vazgeçmeliyiz

Göçebeler; kadarıyla Amerika’ya düşman olan ülkeler Çin, Hindistan, İran, Rusya, Pakistan bu ülkeler Amerikan’ın düşmanlarıdır tabi Amerika’da onlara düşmandır. Doların yükselişini düşürmek için bu saatten sonra bu saydığım ülkeler bir birlik kuracaklar ve bu birliktelikte de kendi paralarını kullanacaklar.

08 Ekim 2018 - 17:50

Buhariler Tekstil İşletmecisi Mehmet Göçebeler Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada;   Öncelikle Alllah Reisimize zeval vermesin, Reisimizin yapması gereken şuan da benim bildiğim kadarıyla Amerika’ya düşman olan ülkeler Çin, Hindistan, İran, Rusya, Pakistan bu ülkeler Amerikan’ın düşmanlarıdır tabi Amerika’da onlara düşmandır. Doların yükselişini düşürmek için bu saatten sonra bu saydığım ülkeler bir birlik kuracaklar ve bu birliktelikte de kendi paralarını kullanacaklar. Bunlar kendi paralarını kullandıkları müddetçe Amerika’nın doları bu ülkelerde olmaz ve olmayınca da haliyle dolar da düşer diye inanıyorum.

Doların yükselişi esnafı etkiledi

Göçebeler ; Tabi bizi etkiledi, bizim kumaşlarımızın ham maddeleri Endonezya’dan dolarla geliyor, boyası Çin’den dolarla geliyo, dolar da yükselince ister istemez fiyatı da yansıyor.

Papazı bahane ediyorlar

Göçebeler , Papaz diyorlar ama tabi papaz bir bahanedir, Amerika diyor ki ben eski Türkiye’yi istiyorum, ben ne dersem Türkiye beni dinleyecek, Başkanımız Tayyip Erdoğan’da ‘Eski Türkiye artık yok’ diyor. O yüzden bunlar ilk önce darbeyle bizi yıkmak istediler olmadı, başka oyunlar denediler olmadı, bu sefer ekonomiyle ülkemizi vurmaya çalışıyorlar, tabiki Allah’ın izniyle bu da tutmayacak.

Alışveriş de dolardan vazgeçmeliyiz

Göçebeler; Dünya da kapilizm,siyonizm ve emperyalizm güçlerin hepsi ortak bir idarede toplanıyor, bizler dolarla alışveriş yaptığımız zaman dolar değer kazanıyor bu yüzden reisimiz diyor dolarları bozdurun, dolarla alış veriş yapmayın ki doların değeri artmasın. Eğer bir ülkede senin paranla alış veriş yapılıyorsa o zaman paran değerli olur ama bir ülkede senin paranla alış veriş yapılmıyorsa o zaman orada senin paranın bir kıymeti yoktur anlamına gelir. İnşaallah Katar’da bizden taraf, Kuveyt’de bizden taraf, Suudi Arabistan kuklalık yapıyor ama Çin, Endonezya, Rusya gibi ülkeler bu saatten sonra İnşaallah alışveriş yaparken dolar kullanmazlar ve doların ateşi düşer diye düşünüyorum. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zalimler için yaşasın cehennem
Zalimler için yaşasın cehennem
Engellilerin engelini kaldırmaya çalışıyoruz
Engellilerin engelini kaldırmaya çalışıyoruz