Amatör spor kulüplerine 25 bin TL nakdi yardım

Amatör spor kulüplerine 25 bin TL nakdi yardım

Viranşehir Belediyesi, Amatör spor kulüplerine destekte bulunmaya devam ediyor.

09 Şubat 2018 - 18:04

Spor’a ve sporcuya her alanda önem veren Viranşehir Belediyesi, ilçede sportif faaliyetlerini yürüten 4 Amatör spor kulübüne 25 Bin TL nakdi yardımda bulundu.

2017 yılında 4 Amatör spor kulübüne 160 Bin TL nakdi ve ayni yardımda bulunan Viranşehir Belediyesi, 2018 yılı 25 Bin TL nakdi yardımda bulunarak desteklerini sürdürdü.

Amatör spor kulüplerine katkı sağlamak, sportif faaliyetlerine destek olmak ve sportif malzemelerin karşılanması anlamında yapılan 25 Bin TL nakdi yardım için Belediye hizmet binasında tören düzenlendi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek’in de katıldığı törende Viranşehirspor’a 10 Bin, Viranşehir İdmanyurduspor’a 5 Bin, Viranşehir Sanayispor’a 5 Bin ve Viranşehir Belediyespor’a 5 bin olmak üzere 25 Bin TL nakdi yardım yapıldı.

Törende Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit yaptığı açıklamada, “ İlçemizde faaliyetlerini yürüten 4 Amatör Spor Kulüplerimize daha önceki yılda 160 Bin TL nakdi yardımda bulunmuştuk. 160 Bin TL yardımlarımızın içerisinde 100 Bin TL’si nakdi yardım,60 Bin TL’si ise ayni yardım idi. Belediyemiz bütçesinden bu yılda 2018 yılı olarak 25 Bin TL nakdi yardımda bulunuyoruz. Amacımız spor kulüplerimize destekte bulunmak ve sportif faaliyetlerin arttırılmasında yardımcı olmak. Bu anlamda yürütülen çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Viranşehir Belediyesi olarak Spor Kulüplerimize imkanlar dahilinde destekte bulunuyor, bulunmaya devam ediyoruz ” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vatandaşlar, tarihi mekanlara akın etti
Vatandaşlar, tarihi mekanlara akın etti
Şanlıurfa’da seçim startı verildi
Şanlıurfa’da seçim startı verildi