Baro Başkanlığına Av.Abdullah Öncel seçildi
  • Reklam

Baro Başkanlığına Av.Abdullah Öncel seçildi

Şanlıurfa Baro Başkanlığının yapılan olağan genel kurul toplantısı sonucu Av.Abdullah Öncel 670 oy alarak Baro Başkanlığına seçildi.

29 Ekim 2018 - 09:42

Baro Seçimleri Av.Ahmet Tüysüz ve Av.Abdullah Öncel’in başkanlığına iki liste halinde seçim yapıldı. Seçimler sonucu Av.Abdullah Öncel başkanlığındaki liste 670 oy alarak seçimleri kazandı. Av.Ahmet Tüysüz’ün başkanlığındaki liste ise 300 oy aldı.

Baro Yönetim Kurulu üyeliklerine Av.Abdullah Öncel listesinden Av.Gülşah Turhan Kılıç, Esra Yurum Aktaş, Bahyettin Asoğlu, ,Nacati Taş,Faruk Doğan,Mevlut Güneş,Vedat Karahan ve Ronayi Paydaş seçildi. Yönetim Kuruluna Av.Ahmet tüysüz listesinden ise Halil Olgun ve Bülent Kurt olmak üzere 2 kişi girmeyi başardı. Av.Abdullah Öncel listesinde olan alan Faruk Bedlek, Mahmut Gökmen seçilemedi.

Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Cihat Polatoğlu,Osman Coşkun,Mahmut Yetim, Barış Ata ve Mehmet Serdar Gökhan seçildi. Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Sedat Gözkıran, İbrahim Altundağ ve Mehmet Emin Uyguner seçildi.
Türkiye Barolar Birliği Delegeliklerine ise Faruk Yaygın, Ferhat Karataş,Hikmet Delebe, Serhat Demiryeri ve Mehmet Velat İzol  seçildi.

Baro Başkanlığına seçilen Av.Abdullah Öncel,baro seçimleri son derece demokratik bir ortamda yapıldı.Demokrasi şöleni yaşandı.tüm katılan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.baro seçimlerinin urfa kentine,avukatlarımıza ve hayırlı olsun dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
ŞESOP Türkçe dil kursu açılıyor
ŞESOP Türkçe dil kursu açılıyor