Başsavcı Öztoprak’a teşekkür ziyareti
  • Reklam

Başsavcı Öztoprak’a teşekkür ziyareti

Şanlıurfa Merkez Çamlıdere İlk ve Orta Okulu idarecileri tarafından Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak'a teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

04 Nisan 2019 - 15:08

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından hükümlülerce kamuya yararlı işte çalıştırma projesi kapsamında boya ve tadilat işlemleri yapılan Çamlıdere İlk ve Orta Okulu idarecileri tarafından Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak'a teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

         Okul Müdürü Turna Toprak, hükümlülerce okulun boyanarak tadilat işlemlerinin yapılmasıyla eğitim kalitesinin arttığını belirterek, Başsavcı Öztoprak'a gösterdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

         Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan  Öztoprak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim konusunda çok hassas olduklarını ve çocukların iyi şartlarda eğitim almalarına ellerinden geldiğinde destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Daha sonra Okul Müdürü Turna Toprak; Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak ve Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin'e teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: özel haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor