Bayık: Ezelden beri gönüllerimiz bir
  • Reklam

Bayık: Ezelden beri gönüllerimiz bir

Hilvan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık Hoşin kırsal mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

25 Şubat 2019 - 16:19

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Hilvan Belediye Başkan Aslan Ali Bayık, meclis üyesi adayları Cenap Torgut ve Suphi Bedlek ile birlikte ata köyü Hoşin'de ev ziyaretlerinde bulundu.

Yaptığı ziyaretler kapsamında hasta ziyaretinde de bulunan Bayık, sohbet ettiği mahalle sakinlerinin sorun, talep ve önerilerini dinledi.

GÖNÜLLERE DOKUNMAMIZ YENİ DEĞİL

Belediye meclis üyesi adayları ve AK Parti Hilvan teşkilatı ile birlikte kırsal mahalle buluşmalarını gerçekleştiren Bayık 'Yeni dönem Gönül Belediyeciliğidir. Biz AK Parti'nin çizgisinde ve bu şiarla devam ediyoruz. Zaten bölgemizdeki vatandaşların taleplerini iyi bildiğimiz için daha önce gönüllerine dokunmuş sevgileri kazanmışız. Bundan sonra da aynı şekilde bu gönül birlikteliğimizi daha yeni hizmetlerle devam ettireceğiz. Bugün ziyaret ettiğimiz Hoşin Mahallesi ata mahallemizdir.

Nüfus yoğunluğu ön planda olan mahallemize geçtiğimiz yıl içerisinde çok güzel çalışmalar yaptık. Yaptığımız çalışmalar içinde 3 bin yıllık geçmişi olan kadim Hoşin Mahallesi'nin sokaklarına kilitli parke taşı döşeyerek ciddi bir sorundan kurtardık. Bugün gelinen noktada yaptığımız ev ziyaretlerinde bizleri büyük bir sevgiyle karşılayan, sevgi ve sıcak ilgi gösteren tüm Hoşinlilere teşekkür ederiz' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi