BESYO’ya hazırlanan gençlere ücretsiz kurs
  • Reklam

BESYO'ya hazırlanan gençlere ücretsiz kurs

Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa'da Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nu (BESYO) kazanmak isteyen gençlere ücretsiz salon çalışması ve antrenman hizmeti veriyor.

31 Mart 2019 - 15:22 - Güncelleme: 16 Nisan 2019 - 14:29

Gençlerin spor faaliyetlerini sürdürebilmelerine yönelik betgram giriş çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, BESYO’ya girmek isteyen gençlere verdiği ücretsiz kurslarla gençleri hayallerine kavuşturuyor. Şanlıurfa'da 100 öğrenciye BESYO, askeri ve polis okullarına hazırlayan Büyükşehir Belediyesi öğrenciye çeşitli spor dallarında uzman hocalar eşliğinde ücretsiz eğitim vermeye devam ediyor.

Haftanın her günü hava şartlarına  göre TOKİ Kapalı spor,  tenis dünyası ve kapalı yüzme havuzunda hocalar tarafından belirlenen saatler arasında eğitim alan gençler buradaki çalışmanın ardından Gap stadyumunda eğitimlerini tamamlıyor.

Öğrencilerin eğitimiyle ilgilenen uzman eğitmen Sedat Aslan,"BESYO, askeri ve polis okullarına gidecek adaylarımızı hazırlık kurslarına çalıştırıyoruz. Her branşın farklı çalışmaları var ve bizlerde buna göre kursiyerlerimizi hazırlıyoruz. Bu süreçte gayet güzel başarılar elde ettik" dedi.

betgram

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bireysel silahlanmaya hayır
Bireysel silahlanmaya hayır
Hilvan'da yıl sonu sergisi düzenlendi
Hilvan'da yıl sonu sergisi düzenlendi