Beyazgül,dürüst bürokratlara sahip çıkmalı
  • Reklam

Beyazgül,dürüst bürokratlara sahip çıkmalı

Siyaset Bilimci Doç.Dr.Kenan Karataş,Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler ve Gazeteci Cahit coşkun’un birlikte sundukları Gündem urfa programında 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimler konuşuldu.

14 Nisan 2019 - 16:49

Siyaset Bilimci Doç.Dr.Kenan Karataş,Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler ve Gazeteci Cahit coşkun’un birlikte sundukları Gündem urfa programında Şanlıurfa’daki mahalli seçimler değerlendirildi. Millet ittifakı ve Cumhur ittifakının aldığı oylar, ilçelerde adayların ve partilerin durumları, Şanlıurfa merkezinde seçimler üzerine duruldu.

                Siyaset Bilimci Doç.Dr.Kenan Karataş Zeynel Abidin Beyazgül’ün makamını kullandırmaması gerektiğini belirtti.

Gazeteci Cahit coşkun ise Zeynel Abidin Beyazgül’ün milletvekili adayı yapılmaması sonrası çevresinin boşaldığını Büyükşehir adayı olunca dolduğunu belirterek bunları unutmaması gerektiğini söyledi

               Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler Genel sekreter ve bazı daire başkanlarına alınması  için kumpas hazırlıkları yapıldığına dair bilgilerin dolaştığını belirterek liyakatlı ve dürüst bürokratlara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor