Biter seçim sonuçlarını değerlendirdi
  • Reklam

Biter seçim sonuçlarını değerlendirdi

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, seçim sonuçlarını değerlendirirken, “Harran, Cumhur ittifakının arkasında durarak, Reisine bağlılığını bir kez daha gösterdi” dedi.

04 Nisan 2019 - 18:11

Huriye Biter, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen seçimin demokrasi şöleni havasında geçtiğini belirterek, “Partimiz, Türkiye geneli ve Şanlıurfa il genelinde olduğu gibi Harran’da da Cumhur İttifakının arkasında durarak, gücünü göstermiş ve halk istikrarı, refahı ve güveni tercih etmiştir” ifadelerine yer verdi.

Biter, başta Harran Belediye Başkanlığına seçilen Cumhur İttifakının adayı Mahmut Özyavuz olmak üzere seçilen tüm belediye başkanlarına başarılar dileyerek, açıklamasını şöyle sürdürdü

“AK Parti, millettinden aldığı bu destekle yoluna devam edecektir. Ülkemiz, daha güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla yürümektedir.‘Durmak yok yola devam’ diyen Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki ülkemiz, dünyanın en büyük 10ülkesinden biri haline gelecektir.  Buna yürekten inanıyoruz.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engellilerin engelini kaldırmaya çalışıyoruz
Engellilerin engelini kaldırmaya çalışıyoruz
Asıl Amacımız Şanlıurfa'ya Hizmet Etmek
Asıl Amacımız Şanlıurfa'ya Hizmet Etmek