Biz Şanlıurfa’da herkesin spor yapmasını istiyoruz
 • Reklam

Biz Şanlıurfa'da herkesin spor yapmasını istiyoruz

Almaz, , Şanlıurfa’ya gerçek anlamda hiç sporla tanışmamış insanları sporla tanıştırdık bu gurur verici bir şey, her kesimden insanların gelip toplandığı bir yer, güzel ortamlar oluyor, arkadaşlıklar kuruluyor.

21 Kasım 2018 - 18:01 - Güncelleme: 22 Kasım 2018 - 16:25

Almaz, Salonunuzda spor yapanların memnuniyetleri Genelde pozitif yönde oluyor, örneğin bir üyemiz spor yaptıktan sonra yavaş yavaş amacına yaklaştığı zaman, memnun kaldığı zaman başka arkadaşlarını da getiriyor bu da bizim için bir artı oluyor.

Fit Line Spor Center İşletme müdürü Yusuf Almaz Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; yaklaşık 2 yıl oldu burayı açalı, spor dallarımızdan plates, zumba… Fıtness, vücur geliştirme, zayıflama ve kilo alma gibi spor hizmetlerini veriyoruz. Öncelikle Şanlıurfa halkına teşekkür ediyorum ilgileri baya büyük, iyi bir yerdeyiz ve daha iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz, işimizi profesyonel hocalarımızla yürütüyoruz. Üyelerimiz kayıt yaptıktan sonra, programlarını aldıktan sonra spora başlıyorlar. 1 – 2 – 6 ve 12 aylık kampanyalarımız var, üyelerimiz kampanyalardan faydalanıyor. Temizlik, havalandırma konusunda çok titiz davranıyoruz sporda temizlik çok önemli, üyelerimiz hizmetimizden memnun.  Gençlerimizin spora yatkın olması bizi sevindiriyor, son 5 yıldır Urfa’da  gençler baya bir önem veriyor, gençlerimiz genelde vücut geliştirme, fıtness eğer kilolu arkadaşlarımız varsa zayıflama veya zayıf arkadaşlarımız varsa kilo almak için geliyorlar. Spor salonuna genel anlamda zaten sağlık için gelinir, herkesin bir amacı vardır insanların amaçlarına ulaşmalarında yol çiziyoruz, program veriyoruz, yardımcı oluyoruz. Sabri hocamız şuan da İstanbul’dan beden eğitimi öğretmeni olarak atandı kendisi aynı zamanda profesyonel kıck boks ve balkan şampiyonudur. Spora ilk başlayan üyelerimizin yol göstericisidir.

Fit Line Spor Center İşletme müdürü Yusuf Almaz , salonunuzda spor yapanların memnuniyetleri  Genelde pozitif yönde oluyor, örneğin bir üyemiz spor yaptıktan sonra yavaş yavaş amacına yaklaştığı zaman, memnun kaldığı zaman başka arkadaşlarını da getiriyor bu da bizim için bir artı oluyor.

Her gün sabah 10.00 -22.30 arasında erkek ve bayanlara hizmet veriyoruz

Fıt Lıne Spor Center olarak iki salonumuz var, bir bayan salonu bir erkek salonu, sabah 10.00 ile akşam 22.30 aralığında hem erkek hem bayan üyelerimize hizmet verdiklerini belirten Fit Line Spor Center İşletme müdürü Yusuf Alma, Şanlıurfa’ya gerçek anlamda hiç sporla tanışmamış insanları sporla tanıştırdık bu gurur verici bir şey, her kesimden insanların gelip toplandığı bir yer, güzel ortamlar oluyor, arkadaşlıklar kuruluyor. Fıt Lıne Spor Center 20 Şubat 2017 tarihinde açıldı yaklaşık 2 yıl oldu inşaallah daha uzun yıllara imza atacağız.

Şanlıurfa’nın en büyük spor salonu Şanlıurfa Halkına en iyi hizmeti veriyor

Fit Line Spor Center İşletme Müdürü Yusuf Almaz ,  İlk olarak tabi bu kaliteli bir hizmetten başlıyor, hocalarımızın profesyonellikle işlerini yapması, malzemelerin baya fazla olması, mekanımızın büyük olması Şanlıurfa’nın en büyük spor salonundan bahsediyoruz, havalandırma sistemi salonumuzda mevcut, spor sağlıktır ve sağlık için gelen insanlar havalandırma sistemi olmadan kötü bir koku veren yerde kimse spor yapmak istemez çok şükür biz bunları aştık. Gençlerimize yönelik Urfa’mız da fazla sosyal faaliyetler olmadığından dolayı maalesef gençlerimiz kahveye, sigaraya vb. yöneliyorlar. Biz herkesin spor yapmasını istiyoruz gerçekten spor hayat demektir, nasıl bir otomobil yağsız, susuz çalışmıyorsa bir insanında yakıtı, suyu bence spordur. Gençlerin taleplerinden destek alıyoruz. Şanlıurfa halkına teşekkürlerimi sunuyorum, bizi takdir ediyorlar bizi tanıyanlar bizden memnun bizi tanımayanlar da gelip çayımızı, kahvemizi içmelerini tavsiye ediyoruz.

 

 

2018/11/2018-11-21-18-22-21.jpg

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Muhammed ALMAZ
  4 ay önce
  Yeni bir sektörde iş adami kuzenim YUSUF ALMAZ beyi tebrik ediyorum guzel bir hizzmet urfamıza sundu alın teriyle yükselen YUSUF ALMAZ bu yolda daha iyi yerlere gelme dileğiyle tüm dualarımız seninle
 • Tahir Kaçan
  5 ay önce
  Gerçekten çok güzel bir spor salonu çok temiz çok ferrah ve çalışan personelleride gayet tecrübeli Hizmetlerinizin devamını en güzel şekilde yapacağınıza inanıyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakkallar POS cihazı kullanmalı
Bakkallar POS cihazı kullanmalı
Suruç’lu 25 Muhtar’dan DSİ’ye ziyaret
Suruç’lu 25 Muhtar’dan DSİ’ye ziyaret