Büyükşehir 40 bin kilogram kedi köpek maması alacak
  • Reklam

Büyükşehir 40 bin kilogram kedi köpek maması alacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı Çevre ve Koruma Daire Başkanlığı Sağlık işleri Müdürlüğüne bağlı Eyyübiye ilçesindeki hayvan barınağında kullanılmak üzere 40 bin kiloğram kedi ve köpek maması alımı yapacak.

13 Şubat 2019 - 10:51

Edinilen bilgiye göre; Eyyübiye ilçesindeki hayvan barınağında kullanılmak üzere yaş, kuru ve konserve olarak 40 bin kiloğram kedi ve köpek maması alımının ihalesi 27 Şubat 2019 günü, saat: 13.30’da Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire başkanlığında yapılacak. Sözleşmenin imzalanması  sonrası 5 gün içinde işe başlanacak ve 365 gün içinde 4 eşit parçada ve idarenin belirteceği tarihlerde  teslimat yapılacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 200 kapasiteli Kedi ve Köpek Rehabilitasyon Merkezinde  sokak hayvanlarının olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için ısınmaları da sağlanıyor. 2018 yılı içerisinde barınak için 37 ton, hayvan koruma derneklerine ulaştırılması için de 40 ton mamanın kullanıldığı barınak, vatandaşlara tüm gün boyunca açık bir şekilde hizmet sunuyor. Dileyen vatandaşların her türlü sağlık tedavisi tamamlanmış olan sokak hayvanlarını sahiplendiği barınakta; veteriner, bakıcı ve temizlik personeli 7/24 saat hizmet verirken, merkezde ilk bakım, müşahede ve yaşam bölümü gibi alanlar yer alıyor.  Şanlıurfa'nın 13 ilçe ve kırsalından gelen tüm sokak hayvanlarının barınakta her türlü tedavisinin yapılıyor.

Kaynak: özel haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kurbanlıklar mağaralarda yetiştiriliyor
Kurbanlıklar mağaralarda yetiştiriliyor
Polat’tan 54 müze iddiası
Polat’tan 54 müze iddiası