Canpolat AK Başkanlarla seçim turunda
  • Reklam

Canpolat AK Başkanlarla seçim turunda

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve İlçe Belediye Başkan adayları zaman zaman bir araya gelerek seçim çalışması yaparken, genellikle de her Başkan adayı kendi bölgesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

06 Şubat 2019 - 16:01

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarını Haliliye bölgesi esnafını ziyaret ederek, hasta ve ev ziyaretleri yaparak, kurum amirlerini ziyaret ederek 31 Mart seçimleri için destek istiyorlar.

AK KADRODAN VEYSEL KARANİ MAHALLESİ ESNAFINA ZİYARET

Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, beraberinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Haliliye ilçesine bağlı Veysel Karani mahallesi, Yunus Emre caddesindeki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, hayırlı bereketli kazançlar dileyip destek ve dualarını istediklerini belirttiler.

AK KADRODAN MAİ EAH BAŞHEKİM YRD. ZİYARET

Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, beraberinde AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastahanesi Başhekim Yardımcısı Gülben Saraçoğlu'nu ziyaret ederek çalışmaları ve varsa talepleri ile ilgili bilgiler aldıklarını ve çalışmalarında başarılar dilediklerini ilettiklerini söyledi.

BİRLİKTE ÇALIŞACAK, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Seçim çalışmalarının oldukça verimli olduğuna kanaat getirdiklerini belirten Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Maşaallah her gittiğimiz yerde ilgi ve sevgi görüyoruz. Tabiki bu arada talebi, önerisi olanlar da oluyor. Yapılabilecekler konusunda kendilerine olumlu cevaplar veriyoruz. Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte Ahmet Yesevi mahalle sakinimiz Ömer Kılıç’ı hasta yatağında ziyaret ettik. Ömer kardeşimiz ve ailesine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Şifa bekleyen bütün hastaların Allah yardımcıları olsun. Yine Devteşti mahallemizde teşkilatımız ile beraber esnaf kardeşlerimizi ve hemşehrilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Rabbim esnaflarımıza hayırlı kazançlar nasip eylesin. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ettik. Haliliye’mizde sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Şanlıurfa Veteriner Hekimler Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz ve Yönetim Kurulu Üyelerini de ziyaret ettik. Misafirperverlikleri ve destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz. Canla, başla çalışıp, bütün yüreklere dokunacağız inşallah” dedi.

HALİLİYE, REKOR OYLA ŞANLIURFA’MIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

AK Başkan adayı Canpolat, zaman zaman ilçe binasına ve Seçim Bürolarına da giderek, orada bulunan ve kendilerini görmeye gelen, destek olan herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Bizleri ziyaret ederek desteklerini belirten vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ediyoruz. Secim İrtibat Büromuzda bizleri ziyaret ederek destek ve dualarını hiçbir zaman esirgemeyen değerli hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Secim Ofisimize gelerek desteğini esirgemeyen vatandaşlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Haliliye, Allah’ın izni ile rekor oyla Şanlıurfa’mızın yüzünü güldürecek. Haliliye’ye güveniyoruz, şehrimizle gurur duyuyoruz” diye konuştu.

CANPOLAT, KADIN KOLLARI İLE EV TOPLANTISINDA

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, değerli eşi, Kadın Kolları Başkanı ve Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte Haliliye Kadın Kollarının düzenlediği ev toplantısına katıldıklarını belirterek, “Yavuz Selim mahallemizde, Akel ailesinin ev sahipliğinde hanım kardeşlerimizle istişarelerde bulunduk. Misafirperverliği için ev sahibimize teşekkür ederiz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı