Canpolat: Ben demeden, biz diyerek çalışacağız
  • Reklam

Canpolat: Ben demeden, biz diyerek çalışacağız

Aday adayları ile buluşma yemeğinde konuşan Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, "Biz birlik ve beraberlik içerisinde, seçim sürecinde sizlerden gelecek tekliflerle ilçemizi yönetmeye açığız. Tüm aday adayları bir adaymış gibi, ben demeden biz diyerek hareket edeceğimizin sözünü vermek istiyorum" dedi.

24 Ocak 2019 - 16:56

Haliliye İlçe Başkanlığı, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat ve Aday Adayları için Cevahirhan'da bir buluşma toplantısı düzenledi.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Z. Gülender Açanal, Karaköprü Belediye Başkanı ve Adayı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkan Aday Adayları ve partililer katıldı.

CANPOLAT: BEN DEMEDEN, BİZ DİYEREK ÇALIŞACAĞIZ!

Gecenin açılış konuşmasını yapan Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, "Bugün Haliliye İlçe Başkanlığımızın organize ettiği aday adaylarıyla buluşma yemeğine gelmenizden dolayı hepinize sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. Bu birlik beraberliğin, AK Parti sevdasının, millet sevdasının bir göstergesi. Ayrıca da şahsım adına onure olduğumu belirtmek isterim. Biz birlik ve beraberlik içerisinde, seçim sürecinde sizlerden gelecek tekliflerle ilçemizi yönetmeye açığız. İnşallah rabbim tecelli ederse, vatandaşlarımızın onuruyla birlikte de 31 Mart sonrası yine belediye hizmetleriyle çalışmalara devam edeceğiz. Hep birlikte tüm aday adayları bir adaymış gibi, ben demeden biz diyerek hareket edeceğimizin sözünü vermek istiyorum. Hepinizin fikrine beyinlerimiz açık bunu da belirtmek isterim" ifadelerini kullandı.

CANPOLAT'TAN FEVZİ DEMİRKOL'A TEŞEKKÜR

Mevcut Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a teşekkürlerini ileten, birlik ve beraberlik mesajı veren Canpolat, "Buradan Fevzi Demirkol'a da teşekkür etmek istiyorum. Onunlada ağabey-kardeş ilişkisi içerisinde devam ettik. Çok güzel hizmetler ortaya koydu. Zaten AK Parti Belediyeciliği, hizmet belediyeciliğidir. Halka hizmet şiarıyla çalışır. Fevzi Demirkol bizim yine ağabeyimiz, yine başkanımız, yine reisimizdir. Partimizin çatısı altında, birlik ve beraberlik içinde yine durmadan hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. Rabbim, bu çıkmış olduğumuz yolda, bu ümmetin partisinde, bu milletin kurmuş olduğu partide, ümmetin lideri Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte millete hizmet etmeyi hep birlikte bizlere nasip eylesin. Kazamız şimdiden mübarek olsun" diye konuştu.

BEYAZGÜL: CANPOLAT KOLLARI SIVAYIP, HİZMETE BAŞLAYACAK

Haliliye Adayı Canpolat'ın iyi bir hizmet sunacağını aktaran Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, "Öncelikle havaalanından güzel bir karşılamayla adaylarımız Şanlıurfa'nın bağrına dönmüşlerdir. Şunu gördük ki, Şanlıurfa adaylarını bağrına basmıştır. İnşallah, tüm büyükşehir ve ilçe başkanlıklarımızı alarak Şanlıurfa'da el ele hizmete devam edeceğiz. Sizlerde nefislerinizi bir tarafa atarak buraya geldiniz, davete katıldınız ama bundan sonraki süreçte de  AK Parti Belediyeciliğinin, sorunsuz çalışacağına inanmamız ve inandırmamız lazım. Mehmet Canpolat kardeşimiz, uzun süre birlikte çalıştık. Bütün ilçe ve kırsalları çok iyi bilen, insanları çok iyi tanıyan, diyalogu çok iyi olan ve yarın göreve başladığı zaman 'Ben ne yapabilirim?' diye düşünmeden kollarını sıvayacak ve hizmete başlayacaktır" sözlerine yer verdi.

YILDIZ: 31 MART SADECE YEREL SEÇİM DEĞİL!

Tüm adayları hizmete davet eden AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, "Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde ilimizi ve ilçemizi yöneteceğiz. Hizmet noktasında çok talep geldi. Bu işler nasip kısmet meselesi, bir arkadaşımıza nasip oldu. Dolayısıyla hepimiz belirlenen arkadaşımızın çevresinde kenetlenip, ilçemize fayda sağlayacağız. AK Parti olarak bundan sonraki süreçte de vizyon projeleri kazandırmaya devam edeceğiz. Sizlerden ricamız, adayımızın yanında durmanızı ve 31 Mart seçimini sadece bir yerel seçim olarak görmemenizi istiyorum. Tüm şer odaklarının Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı ekseninde geliştirmiş oldukları bir seçim olarak görüyoruz" diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti