Canpolat, kanaat önderlerini ziyaret etti!
  • Reklam

Canpolat, kanaat önderlerini ziyaret etti!

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, ziyaretleri kapsamında Şeyh İzzeddin Aksan ve Hacı Abdulvahap Kılınç ile bir araya geldi.

29 Ocak 2019 - 16:26

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Çalışmalarına kırsal mahalleleri ziyaret ederek başlayan Başkan Adayı Canpolat, bugün Şanlıurfa'nın kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Ziyaretine ilk olarak Kanaat Önderi Seyda Şeyh İzzeddin Aksan ile başlayan Canpolat, Aksan'ın ellerinden öperek hayır duasını aldı. Canpolat, daha sonra bir diğer Kanaat Önderi ola Hacı Şükrü Efendinin oğlu Hacı Abdulvahap Kılınç Hoca'yı ziyaret etti.

'GEZİLMEDİK MAHALLE, ÇALINMADIK KAPI KALMAAYCAK'

Ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Canpolat, "Ziyaretlerimize önce kırsal mahallelerimizden başladık. Şimdi de Şanlıurfamız için önemli olan kanaat önderlerimizin yanındaydık. Ellerini öpüp, hayır dualarını aldık. Ziyaretlerimize ilçemizin her köşesinde devam edeceğiz. Gezilmedik mahalle, çalınmadık kapı kalmayacak" ifadelerini kullandı.

Canpolat, kanaat önderlerinin yanından ayrıldıktan sonra, tekrar esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı