Canpolat, Süleymaniye mahallesinde incelemelerde bulundu
  • Reklam

Canpolat, Süleymaniye mahallesinde incelemelerde bulundu

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle gezisi programları kapsamında Süleymaniye Mahallesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Vatandaşlar ve esnafla görüşen Başkan Canpolat, “Hep birlikte Süleymaniye için Haliliye’miz için var gücümüzle çalışmamıza devam edeceğiz” dedi.

07 Nisan 2019 - 12:50

Canpolat, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve birim müdürleri ile birlikte Süleymaniye Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Salih Dağ ile ilk olarak görüşen Başkan Canpolat, mahallenin ihtiyaçları ile ilgili notlar aldı. Mahallede birim müdürleri ile birlikte incelemelerde de bulunan Başkan Mehmet Canpolat, görüştüğü esnaf ve vatandaşların da hem taleplerini aldı hem de 31 Mart seçimlerinde verdikleri destekler için teşekkür etti.

Başkan Mehmet Canpolat, mahallede çalışan Haliliye Belediyesi personelleri ile de sohbet ederek, halkın memnuniyeti için aralıksız çalışmalarını istedi. Mahallede tespit edilen ihtiyaçların da giderilmesi için beraberindeki birim müdürlerine talimat veren Başkan Canpolat, Haliliye için var gücüyle çalışacaklarını söyledi.

Mahalle gezisine ilişkin açıklama yapan Başkan Mehmet Canpolat, “Süleymaniye Mahallemizdeyiz. Süleymaniye Mahallemizde birim müdürlerimiz ile birlikte vatandaşlarımız ile görüşüyoruz. Hem esnafımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz hem de belediyemizle ilgili iş ve işlemlerin talimatlarını veriyoruz. İnşallah Süleymaniye Mahallemizi gün geçtikçe daha güzel hale getireceğiz. Hep birlikte Süleymaniye için Haliliye’miz için var gücümüzle çalışmamıza devam edeceğiz” diye konuştu.

İlçe Başkanı Aksu da, dün Devteşti’nde bugün de Süleymaniye Mahallesinde olduklarını hatırlatarak, her gün bir bölgeyi ziyaret ederek, talepleri yerinde alacaklarını söyledi.

Muhtar Salih Dağ ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti. Başkan Canpolat, incelemelerinin ardından mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bireysel silahlanmaya hayır
Bireysel silahlanmaya hayır
Karaköprü STEM merkezine büyük onur
Karaköprü STEM merkezine büyük onur