Çay’dan Güler’e ziyaret
  • Reklam

Çay’dan Güler’e ziyaret

Şanlıurfa Türkmen Derneği Başkanı Hasan Çay Duru TV Genel müdürü Kamil Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Duru TV Genel Müdürü Kamil Güler ziyaretten memnuniyetini ifade etti.

07 Şubat 2019 - 13:41

Şanlıurfa Türkmenler Derneği Başkanı Hasan çay ise Duru TV Genel Müdürü Kamil Güler’i ziyaret ettik ve kendilerine yeni görevinde başarılar dilediğini belirtti.

                Duru TV Genel Müdürü Kamil Güler Türkmenler Derneği Başkanı sayın Hasan Çay Duru TV Genel Müdürü olmam nedeni ile ziyaretime geldiler.bilindiğiTürkmenler Derneğinin kuruluşunda bende yer aldım.Hasan Çay Türkmnler derneğinin başkanlığına gelmesi ile çok önemli etkinlikler yapıldı.hem Harran Üniversitesi, hem Eyyübiyede hemde kent merkezinde Türkmen çadırları kurulmasına vesile oldu. Halen de derneğin faaliyetlerini Türkmen çadırında yürütüyor. Dedi.       

                Şanılurfa Türkmenler Derneği Başkanı Hasan çay ise Değerli Kamil bey ile Türkmenler Derneğinin kurucuları arasında birlikte yer aldı.Kamil Güler’in Duru TV genel Müdürü olması ile Duru TV ailesine çok katkı sunacaktır. Hem yazılı medya hemde Televizyonculuk alanında Şanılurfa’ya da önemli katkı sağlayacaktır.Kamil bey yıllardır bu mesleği icra etmiş çok değerli ve kaliteli bir yöneticidir. Derneğimiz çalışmalarına da katkı sağlamış halende sağlamaya devam etmektedir. Duru TV’nen de bizimde tek gayemiz daha iyi bir yaşanılır Şanlıurfa içindir buna gayret ediyoruz ve içindeyiz.dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı