Çelikkaya, okul müdürleriyle toplantı gerçekleştirdi
  • Reklam

Çelikkaya, okul müdürleriyle toplantı gerçekleştirdi

Birecik Kaymakamı Dr. Fatih ÇELİKKAYA, Çarşamba günü saat 15.00’da ilçedeki okul müdürleri ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

03 Ocak 2019 - 18:39

Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali TAVACI’nın da yer aldığı toplantıda, ilçedeki eğitim faaliyetleri ele alındı, öğrencilerimiz ile ilgili genel durum değerlendirmesi yapılarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Eğitim-öğretimin hayati önem taşıdığına değinen Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA, tüm okul müdürlerimizden geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin daha da başarılı olabilmesi için yönetici ve öğretmenlerimizin, öğrencilerin eğitimlerinde üzerine düşen görevleri yerine getirirken daha özverili olmalarını istedi.

Kaymakam Çelikkaya, okul müdürlerinden, başarılı olamayan öğrencilerimizin neden başarı sağlayamadıklarını iyi bir şekilde analiz edip, başarılı olmaları noktasında çalışma başlatmalarını istedi.

Öğrencilerimizin Şanlıurfa ve Türkiye genelinde başarılar elde etme potansiyeline sahip olduklarına yürekten inandığını ve bu konuda öğretmenlerimize güvendiklerini belirten Kaymakam Dr. Fatih ÇELİKKAYA, gerek Kaymakamlık, gerekse Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak tüm imkanlarımızla yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizin yanında olduklarını ifade etti. Toplantıya katılan okul müdürlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek