Cevahir, Emine Erdoğan’ı ağırladı

Cevahir, Emine Erdoğan'ı ağırladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Moritanya Cumhurbaşkanı’nın eşi Mariem Dit Tekber Ahmed ve kızı çeşitli gezi, inceleme ve etkinliklere katılmak üzere geldiği Şanlııurfa’da öğle yemeğinde tarihi Cevahir Han’da ağırlandı.

26 Nisan 2018 - 18:31 - Güncelleme: 26 Nisan 2018 - 19:04

Şanlıurfa’nın yöresel yemeklerinin yapılabildiği nadir yerlerden olan,  hijyenik ve kalitesi ile Türkiye genelinde ve Şanlıurfa’da  marka haline gelen Cevahir Han işletmesi Şanlıurfa’ya gelen devlet büyükleri, şair,yazar ve ünlülerin uğrak yeri haline gelen ve Şanlıurfa’nın turizmine ve tanıtımına büyük katkı sunan Cevahir Han’ın işletmecisi Cevahir Asuman Yazmacı, son olarak da Şanlıurfa’da GAPTAEM Talat Demirören Araştırma İstasyonu'nda düzenlenen "3.Yerel Tohum Buluşmaları ve  etkinliklere katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Moritanya Cumhurbaşkanı’nın eşi Mariem Dit Tekber Ahmed ve kızını ağırladı.

Cevahir Asuman Yazmacı; “Her nasip vaktine esirdir “ sözünü çok severim. Nasip bu gündü. Çok kıymetli bir misafir ağırladık Cevahir’de . Sayın Cumhurbaşkanımızın kıymetli eşleri Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi . Kendisini bu kadim şehirde ve Cevahir’de ağırlamaktan şahsım ve takım arkadaşlarım adına onur duydum .dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Cevahir han işletmecisi Cevahir Asuman yazmacı ve çalışanları ile hatıra resmi çektirdi. Ziyaret anısına Şanlıurfa’yı simgeleyen hediye takdim etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve beraberindekiler verilen hizmetlerden memnun olduğu belirtildi.

 

2018/04/2018-04-26-18-48-33.jpg
2018/04/2018-04-26-18-48-29.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Haliliye için el ele gönül gönülle diyoruz
Haliliye için el ele gönül gönülle diyoruz