Ceylanpınar’daki Gaziler de ‘AK Parti’ dedi
  • Reklam

Ceylanpınar’daki Gaziler de ‘AK Parti’ dedi

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak’a, Kıbrıs ve Kore Gazileri’nin yanı sıra Saraççeşme Mahallesi’nden Temerekan ile Herbavi aşiretleri de büyük destek geldi.

19 Şubat 2019 - 17:11

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak’a destek vermek için buraya geldiklerini belirten Ceylanpınar Gaziler Derneği Başkanı Celal Boz “Gazilerin AK Parti çatısı altında Ceylanpınar halkıyla bütünleşmesi, gelecek nesillere gazilik gibi ulvi bir kavramın aktarılması çok önemlidir” dedi.

SARAÇÇEŞME MAHALLESİ TEK YÜREK

Yıllardır Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti’yi desteklediklerini söyleyen Saraççeşme Mahallesi Herbavi Aşireti mensubu Aziz Caymaz “Birbirimizi kıracak hareketler yapmayacağız, arkadaşlarımız birbirlerine kırgınlıklarını bırakacaklar, tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet için birbirlerine sarılacaklar ve genel başkanımızın arkasından hep birlikte yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

BİZ SEFERDEN SORUMLUYUZ, SEFER BİZDEN, ZAFER ALLAH'TANDIR

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak da Gaziler ve Saraççeşme Mahallesi sakinlerinin AK Parti’ye katılımında yaptığı konuşmada "Bu şehir, şehirlerden herhangi bir şehir değildir. Her zorlukta bir kolaylık vardır diyen bir şehirdir. Bu şehir korkaklar zafer anıtı dikemez diyenlerin şehridir. Bu şehir İman varsa imkân da vardır diyenlerin şehridir. AK Parti Ceylanpınar, Ceylanpınar AK Parti’dir. Hep birlikte başaracağız, analarımızla başaracağız, gençlerimizle başaracağız, kardeşlerimizle başaracağız, kadromuzla başaracağız. Biz bir Ceylanpınar modeli oluşturduk, herkes bunu konuşuyor. Bu Ceylanpınar modeli sevgi modelidir, kardeşlik modelidir. Bu Ceylanpınar modelinde Kürdü ile Türkü ile Arabı ile birlikte Ceylanpınar 'dır. Ceylanpınar modeli kardeşlikle birlikte Ceylanpınar 'dır. İşte o yüzden Ceylanpınar aşkı ile çalışıyoruz, işimiz gücümüz Ceylanpınar diyoruz. Bugün yeni bir bismillah diyoruz. Biz seferden sorumluyuz, sefer bizden, zafer Allah'tandır. Gayretten sorumluyuz, gayret bizden, zafer Allah'tandır. Zafer inananların olacaktır" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar