CHP Büyükşehir’de Sebahattin Cevheri dedi.
  • Reklam

CHP Büyükşehir'de Sebahattin Cevheri dedi.

Şanlıurfa’da Çatı adayı olarak Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkanlığı için aday olacak Sabahattin Cevheri’yi CHP İl Teşkilatı destekleme kararı aldı.

13 Ocak 2019 - 14:34 - Güncelleme: 13 Ocak 2019 - 15:05

Bugün CHP il Başkanlığında düzenlenen aday tanıtım toplantısında ilçe adayları tanıtıldı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığında herhangi bir parti olmadan Sabahattin Cevheri’nin destekleneceğini açıkladı.

CHP Şanlıurfa il başkanı Hayrettin Cidir; Şanlıurfa’nın menfaatleri uğruna elini taşın altına koyacağımızı biliyorsunuz.yerel seçim atmosferi olduğundan bugüne CHP olarak sorumluluk  alan arkadaşlarımız bir araya geldiler.biz Şanlıurfa CHP urfada çatı adayı olması gerektiğini söylemiştik. Şanlıurfa’da yerel seçim nedeni ile  sorumluluk alan arkadaşlarımız urfada çatı adayında mutabakata vardı.Bu çatı adayı gerçekten ses getirdi.urfa kamuoyunu gerçekten ayağe kaldırdı. Bundan ürkenler oldu. Bunların birlik ve beraberliğini bozarım diye binbir türlü antirikaya girdiler. Hepimizin hedefi CHP’nin başarısıdır. Dedi.

CHP Şanlıurfa Millet vekili Aziz Aydınlık CHP Türkiye genelinde çok iyi bir yol alıyor.1 aydır çok iyi çalışmalar yaptık.1 nisandan sabahı Türkiyede birinci parti olacağımıza hem ben hemde sizlerin inanmasını istiyorum. Biz urfa adayı olarak hiçbir parti değil Sabahattin cevheri adaydır.bizde urfa halkı olarak sebahattin cevheriyi destekliyoruz. Dedi.

Sabahattin Cevheri;

Sabahattin Cevheri, 1 Ocak 1950'de Şanlıurfa'da doğdu.  Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dış Ticaret Bölümü'nü bitirdi. Serbest ticaret ve çiftçilikle uğraştı. Şanlıurfaspor Kulübü Başkanlığı görevinde bulundu. Şanlıurfa’da bağımsız olarak milletvekili seçildi. Sonraki dönemde ise AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili oldu.  Cevheri, evli ve 3 çocuk babasıdır.

2019/01/2019-01-13-14-45-07.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek