CHP Şanlıurfa’da 6 adayını belirledi
  • Reklam

CHP Şanlıurfa’da 6 adayını belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Toplantısında partimizin 140 belediye başkan adayı belirlendi. Aralarında Şanlıurfa'mızın 6 İlçesinin Belediye Başkan Adayları da bulunuyor.

17 Kasım 2018 - 20:38

CHP’nin Şanlıurfa’da kesinleşen adayları Akçakale: Ahmet GEÇİT, Halfeti: Ekrem MORÇİÇEK, Harran: Mehmet İNGİN,  Hilvan: Abuzer BEBE,  Suruç: Kemal EŞSİZ ve  Viranşehir: Şehmus DODUKANLIOĞLU olduğu belirlendi.

Şanlıurfa Milletvekili Aziz AYDINLIK yapmış olduğu açıklamada :  Önümüzdeki yerel seçimlerde Şanlıurfa'mızda Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin olacağına dair inancım tamdır. Hemşehrilerimiz kapısı ardına kadar açık olan belediye başkanlarını, sokak sokak, kapı kapı hizmet veren belediye başkanlarını hasretle beklemektedir. Artık derde derman belediyecilik Şanlıurfa'da da olacaktır. Bu konu üzerine uzun süredir çalışmalarımız devam ediyor; ilerleyen haftalarda da diğer adaylarımızı kamuoyuna duyuracağız. Bizim işimiz, vatandaşlarımızın yüzü gülsün diye gece gündüz hizmet etmektir. Bakınız Türkiye'de insani gelişmişlik düzeyi en yüksek 30 ilçeden 20'sini Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları yönetmektedir. Aynı şekilde yapılan araştırmalarda Türkiye'nin en mutlu il ve ilçelerini Cumhuriyet Halk Partisi yönetmektedir. Bizler istiyoruz ki hemşehrilerimizin de artık yüzü gülsün, hemşehrilerimizin de artık "her an yanında hissettikleri" bir belediye olsun. O nedenle 2002 yılından sonra Şanlıurfa'dan Cumhuriyet Halk Partisi'ni temsil eden bir milletvekili olarak söylüyorum ki "bu seferde yıllar sonra Şanlıurfa'da CHP'li belediyeler olacak". Rabbimin izni, milletimizin desteğiyle gümbür gümbür geliyoruz.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu