Çiftçi’den AK Parti SKM’ye ziyaret
  • Reklam

Çiftçi'den AK Parti SKM'ye ziyaret

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, Başkan Av. Bekir Kan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

07 Şubat 2019 - 15:40

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Av. Bekir Kan ve İl Başkan Yardımcısı Faruk Bayuk tarafından tarafından karşılanan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi SKM’yi gezdi ve çalışanlarla sohbet etti.

SKM ziyaretini değerlendiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “AK Parti Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da Seçim Koordinasyon Merkezini kurarak çalışmalarına başlamıştır. Başkan Bekir Kan’ın koordinasyonunda çoğunluğu genç kardeşlerimizin oluşturduğu bir ekip işini eksiksiz yapmaya çalışıyor. Seçimin disiplin içerisinde yürütülmesi oldukça önemli. Oldukça güzel bir SKM bürosu oluşturulmuş. Emeği geçenleri kutluyorum. Süreç yeni başladı. Bu sürecin memleketimize, ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti başkan adayları ile gerek kent merkezinde gerek ilçelerde koordinasyon içerisinde olduklarının altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, “Adaylarımız sürekli halkımızın içerisindeler. AK Partiye rey isteyecekler. Hayırlısı ile kazasız belasız bir seçim geçirmeyi temenni ediyorum. İnşallah seçim AK Partimizin zaferi ile sonuçlanır” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden AK Parti SKM Başkanı Av. Bekir Kan ise Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Nihat Çiftçi ile sahada beraber çalışma yapmanın sevindirici bir tablo olduğunu belirten Kan, “ Ziyaretinden dolayı Başkanımız Nihat Çiftçi’ye teşekkür ediyorum. SKM faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Başkanımızın ziyareti bizleri güçlendirmiştir. Bundan sonrada gerek sahada gerekse diğer alanlarda onun bize desteği önemlidir. Hep birlikte bir aile olarak başarı sağlayacağımızdan endişemiz yoktur” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güneydoğu'dan 922 milyon 406 bin dolarlık halı ihracatı
Güneydoğu'dan 922 milyon 406 bin dolarlık halı ihracatı
Büyükşehir'den Tarihi Balıklıgöl'de muhteşem konser
Büyükşehir'den Tarihi Balıklıgöl'de muhteşem konser