Çiftçi’den siyasi ve yöneticilere tepki
  • Reklam

Çiftçi’den siyasi ve yöneticilere tepki

Çiftçi; Anne ve babalar ne dertte, bunlar reklam ve gösteriş derdinde bu kafa yapısı ile devam edersek her gün engelli bireylerin sayısı artacak. Sözde yetkililerde engelliler gününü kutlamaya devam edecek.

06 Aralık 2018 - 18:02

Kısa ada ŞUPKU olan Şanlıurfa  Fenilketonüri Derneği Başkanı Mustafa Çiftçi, siyasi ve yöneticiler ver yansın setti.

Çiftçi sosyal medyadan yaptığı açıklamada; Bu günkü siyasi otorite ve mülki amirler imkanı olan bu yetkililer afiş ve gösteriş meraklısı görüntü var. İcraat yok. Biz Şanlıurfada 120 fenilketonüri (PKU)’lu  çocukların engelli olmaması için uğraş veren Anne ve babalar ne dertte, bunlar reklam ve gösteriş derdinde bu kafa yapısı ile devam edersek her gün engelli bireylerin sayısı artacak.  Sözde yetkililerde engelliler gününü kutlamaya devam edecek.
Asıl olan iyilik yap görünme Bizler iyilik yapar gibi görünüp bir şey yapmayan bir toplum haline geline geldik vay halimize yeni nesiller nasıl yetişecek ? dedi.

2018/12/2018-12-06-18-05-30.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İbrahim Acem
    4 ay önce
    Yerel medyanın bu gibi sosyal ..Yerel medyanın bu gibi sosyal konuları işlemesi lazım.Emeğinize sağlık.Başkanımız sonunakadar haklı aslolan iyilik yapıp görünmemektir.Şu anda yapılan ise iyilik yayapar gibi görünmektir.Bir tirit yemeği gibi gereksiz bir harcamaya 100 bin harcayanlar bu tür hasta yakınlarına 10 bin harcamazlar yazık çok yazık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Neşeli notalar Şanlıurfalı çocuklarla buluşuyor
Neşeli notalar Şanlıurfalı çocuklarla buluşuyor
Şanlıurfa, Beşiktaş basketbol takımını misafir ediyor
Şanlıurfa, Beşiktaş basketbol takımını misafir ediyor