Demirkıran’dan Güler’e ziyaret
  • Reklam

Demirkıran'dan Güler'e ziyaret

Şanlıurfa Çiftçileri Dayanışma Derneği Başkanı Mahmut DEMİRKIRAN Şanılurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

06 Kasım 2018 - 18:06 - Güncelleme: 06 Kasım 2018 - 19:15

Şanlıurfa Çiftçileri Dayanışma Derneği Başkanı Mahmut DEMİRKIRAN ziyarette yaptığı açıklamada; medyanın toplumu bilgilendirme gibi önemli bir görevi var. Sivil toplum örgütleri ile vatandaş arasında bir köprü görevi görüyor. Şanlıurfa Gazetesinin çiftçilerin sorunlarına yer vermesinden dolayı teşekkür ediyor. Şanlıurfa’da çiftçilerimiz sorunlarını devamlı her platformda dile getiriyoruz. Ne yazık ki gerek siyasiler gerekse ilgililerce bugüne kadar çözümler gerçekleşemedi. Kış aylarına girdiğimiz bugünlerde yağmur yağması ile elektrik kesintileri başladı. Sulamadaki elektrik sorunu halen devam ediyor. Batıdaki illerde bu gibi sorunlar yok. Dedi.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Güler; Şanlıurfa’nın yararına olan tüm sorunları ve sivil toplum örgütlerinin temsil ettiği kesimin sorunlarını vatandaşlara duyurduklarını ve duyurmaya devam edeceklerini belirtti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
ŞESOP Türkçe dil kursu açılıyor
ŞESOP Türkçe dil kursu açılıyor