Dereci parkları denetledi
  • Reklam

Dereci parkları denetledi

İlçe Kaymakamı ve Başkan Vekili Ömer Dereci Viranşehir'de yapımı devam eden parklarda incelemelerde bulundu.

30 Ekim 2018 - 16:15

Başkan Vekili Dereci’ye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Şık ve Arslan Çiftçi ile ilgili birim müdürü eşlik etti. Heyet ilk önce yapımı devam eden 53 dönümlük Rekreasyon alanında incelemelerde bulundu. Burada yetkililerden bilgi alan Başkan Vekili Ömer Dereci yapımı % 93 tamamlanan devasa parkın 29 Ekimde hizmete hazır hale geleceğinin bilgisini aldı.

Belediye Başkan Vekili Ömer Dereci ve beraberindekiler buradan Şırnak Mahallesinde bulunan Haznevi Camii yanında ki yapımı devam eden parkta incelemede bulundu. Yetkililer bu parkın en kısa zamanda hizmete hazır olacağını belirtirken Başkan Vekili Dereci emek veren çalışanlara kolaylıklar diledi.

Viranşehir Belediye Başkan Vekili Ömer Dereci ve beraberindekiler daha sonra yapımı tamamlanan 15 Temmuz Şehitleri parkı ve yapımı devam eden Trafik eğitim parklarında incelemelerde bulundular. Burada ilgililerden bilgi alan Dereci Trafik Eğitim Parkının 45 gün sonra hizmete hazır hale geleceğinin bilgisini aldı. Dereci’nin yapımı devam eden parklarda son durum ve bitiş tarihini görüntülü olarak telefona kaydetmesi ve not alması dikkatlerden kaçmadı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da silahlı kavga: 2’si ağır 4 yaralı
Şanlıurfa’da silahlı kavga: 2’si ağır 4 yaralı
Şanlıurfa’da freni boşalan tır pazara daldı
Şanlıurfa’da freni boşalan tır pazara daldı