Dicle Elektrik’ten engelliler günü etkinliği
  • Reklam

Dicle Elektrik'ten engelliler günü etkinliği

Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (Dicle EDAŞ) yetkilileri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Diyarbakır'da 73 engelli çalışanıyla bir araya geldi.

04 Aralık 2018 - 13:34 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 13:36

 Şirketten yapılan açıklamada, etkinliğe telekonferansla katılan Dicle EDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay'ın çalışanların engelliler gününü tebrik ettiği belirtildi.

Dicle EDAŞ Genel Müdür Murat Karagüzel ise engelsiz bir çalışma ortamı yaratmak için çalıştıklarını ve buna devam edeceklerini belirterek, "Bize düşen, engellilerimize çalışma ortamında, sosyal ve günlük hayatta engelsiz bir ortam yaratmaktır. Sizlerin engelsiz bir ortamda çalışmanızı sağlamak, engelsiz bir ortamda sizlerle birlikte olabilmek önemli. Sizdeki inanç ve sorumluluk duygusunun normal insanlardan çok daha fazla olduğunu biliyorum," değerlendirmesinde bulundu. 

Engelliler Günü, Dicle EDAŞ’ın sorumluluk bölgesinde bulunan Diyarbakır’ın yanı sıra Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta düzenlenen etkinliklerle kutlandı. 

Açıklamada, şirket tarafından Dünya Engelliler Günü kapsamında tüm illerdeki engelli çalışanlara hediye çeki dağıtıldığı ve idari izin verildiği kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜSİAD Şanlıurfa istişare toplantısı
MÜSİAD Şanlıurfa istişare toplantısı
Şanlıurfalı ustalar Bursa yolcusu
Şanlıurfalı ustalar Bursa yolcusu