Dicle Elektrik’ten genişletilmiş İSG kurul toplantısı
  • Reklam

Dicle Elektrik’ten genişletilmiş İSG kurul toplantısı

Dicle Elektrik, iş kazalarının önlenmesi amacıyla her yıl sorumluluk alanındaki illerde gerçekleştirdiği İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) eğitimlerinden sonra şimdi de ‘ dağıtım bölgesindeki illerin tamamında ‘Genişletilmiş İl İSG Kurul Toplantıları’ düzenliyor.

02 Nisan 2019 - 15:54

Konuyla ilgili bilgi veren İdari İşler Müdürü Haydar Özmen, en zor iş kollarından birinde hizmet verdiklerini hatırlatarak, çalışanlarının güvenliklerinin birinci öncelikleri olduğunu ifade etti. Özmen, her yıl sorumluluk alanındaki tüm illerde gerçekleştirdikleri İSG eğitimlerini bir adım daha ileriye taşıyarak ‘Genişletilmiş İl İSG Kurulları’ oluşturduklarını söyledi. İlkini bu gün Mardin’de gerçekleştirmeyi planladıkları ‘Genişletilmiş İl İSG Kurul’ toplantılarının hafta boyunca Şanlıurfa, Diyarbakır, Siirt, Şırnak ve Batman’da devam edeceğini belirten İdari İşler Müdürü Özmen, bu toplantılara ilgili tüm yöneticilerin yanısıra sorumlu mühendis ile teknisyenlerin de katılacağını kaydetti.

Özmen konuyla ilgili olarak, “Genel Müdürlükteki ilgili yöneticilerimizi de davet ederek il düzeyinde gündem oluşturmak ve bu sayede personelin dikkatini iş kazaları ve alınması gerekli önlemlere çekmeyi planladık. Toplantılarda aylık İSG kurul gündemi dışında 2018 yılında illerde yaşanan iş kazalarının analizleri ve tedbirlerkonusu da görüşülecek” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Şanlıurfaspor eski başkanından 22 milyonluk bağış sözü
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor
Suriyeli Zerife yürüyeceği günün hayalini kuruyor