El emeği göz nuru ne ararsan Piazza’da
  • Reklam

El emeği göz nuru ne ararsan Piazza’da

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 - 17 Mart tarihleri arasında “Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri” kapsamında, yörelerin birbirinden değerli geleneksel ürünlerini Şanlıurfa halkı ile buluşturacak.

07 Mart 2019 - 17:23

Herkesin kendisini ve sevdiklerini mutlu edecek çok özel el emeği göz nuru ile hazırlanmış ürünleri bulabileceği “Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri” Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 8 - 17 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

AVM’nin buz pisti yanında oluşturulacak stantlarda, çeşitli ülkeler ile Türkiye’nin dört bir yanından yörelere ait geleneksel ürünler Şanlıurfa halkının beğenisine sunulacak. 

Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri’nde; Trabzon şalları, Keşan bezleri, Hatay İpekçilik, Ege Deniz Seramik Ürünleri, Senegal ve Kenya el sanatları, cam işlemeleri, Kastomonu el sanatları, Çankırı tuz lambaları, İstanbul hediyelik eşyaları, kilim ve halılar, ahşap ürünler, gümüş, bakır, tesbih, çini sanatları,  çanak - çömlek türü birbirinden değerli ürünler yer alacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşsizlik aile içi huzursuzları artırıyor
İşsizlik aile içi huzursuzları artırıyor
Yeni Türkiye’nin güvenine yaslanan bir teklif istiyoruz.
Yeni Türkiye’nin güvenine yaslanan bir teklif istiyoruz.