Elini masaya vuracak, güçlü ve hizmetkar belediye başkanları...
  • Reklam

Elini masaya vuracak, güçlü ve hizmetkar belediye başkanları istiyoruz

Kaçak, ; Bu süreçten sonra gerçekten elini masaya vuracak, güçlü ve hizmetkar belediye başkanları istiyoruz, Şanlıurfa çok güzel projelere layık bir şehirdir.

28 Kasım 2018 - 17:33

Şanlıurfa Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet KAÇAK Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada; Şanlıurfa Lokantacılar ve Tatlıcılar Oda Başkanı olarak 2007 yılında seçildim, esnaf kardeşlerim beni bu koltuğa uygun gördükleri için hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum. Onlara elimden ne gelirse 24 saat esnafımın emrine olan biriyim. İnsanlara görev verildiği zaman, görevi vicdani muhasebesini yapmadan sürdürülürse olmaz. Ben alkış istemiyorum, yüreğimde olan sevgi, saygı, esnafımı her zaman koruyacağıma, haklarını savunacağıma dair bütün esnaf kardeşlerime söz veriyorum. Tabi esnafımızın gündemi belli, sıkıntılar var, ekonomik durumumuz maalesef iç açıcı değil fakat ileri de düzeleceğine ve durumumuzun çok iyi olacağına inanıyoruz ve esnaf kardeşlerime de sesleniyorum; herkes hakkıyla görevini yapsın. Şanlıurfa Peygamberler Şehri, bu şehre yakışır bir şekilde hizmet etmek büyük bir görevdir, biz koltuk sevdalısı değiliz bir esnaf kardeşlerimizin haklarını savunmakla görevliyiz.

                     

                                   Gemi batarsa hepimiz batarız

Şanlıurfa Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet KAÇAK ;Biliyorsunuz Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da sıkıntılar vardır, bu sıkıntılar hepimizi etkilemektedir, inşallah bu sıkıntılar geçer ve gündemimiz düzelir, ülkemiz için kurulan tuzakların içine girmeyeceğiz ve bu memleketin başarısını göremeyenler bu memleketin batması için mücadele ederler ama Allah’ın izni ile devletimiz, milletimiz asla batmaz. Bu memleket her zaman mücadele etmiş, her zaman savaşmış ve her savaşta da başarıyla bu günlere gelmiştir. Bu memleket hepimizin, gemi batarsa hepimiz batarız.

                           Biz bu memleketin hizmetkarlarıyız

Bugüne kadar belediyelerimizden memleketimiz için hizmet edenden Allah razı olsun, bu şehir güzel yönetilirse, güzel olur, bu memleketin her köşesi bir gül bahçesidir ve Şanlıurfa’mızı dünyaya tanıtmamız lazım diyen Şanlıurfa Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet KAÇAK;  Bu süreçten sonra gerçekten elini masaya vuracak, güçlü ve hizmetkar belediye başkanları istiyoruz, Şanlıurfa çok güzel projelere layık bir şehirdir, buradan bütün belediye başkanlarıma saygılarımı sunuyorum, herkes kendi gündemine göre bir şeyler yapmıştır. Şanlıurfa’mız da her şey var, kim memleketim için bir ağaç dikerse Allah ondan razı olsun, bir proje yaparsa Allah ondan razı olsun, biz her zaman bu memleketin hizmetkarıyız.

                          Bu memlekete güzel projeler lazım

Şanlıurfa Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet KAÇAK;Türkiye’miz de olduğu gibi Şanlıurfa’mızda da güzel projelerin olmasını istiyoruz, esnaf kardeşlerimin en büyük sıkıntılarından birisi elektrik konusu, yollarımızın çok sıkıntılı olduğunu görüyoruz ve bir an önce yollarımızın düzeltilmesini ve güzel projelerin uygulanmasını istiyoruz. Bu memlekete güzel projeler getirmemiz lazım, insanları mutlu etmemiz lazım, gelen turistlerimizi en iyi şekilde karşılamamız lazım, buradan esnaf kardeşlerime de seslenmek istiyorum; fiyat oranlarında dürüst olun ve hiçbir zaman bu memleketin kaderiyle oynamayın, hakkınızı da alın. Eğer siz gelen turistlerimize yanlış yaparsanız bu yanlışlar memleketimize zarar verir. Bizim çok güzel turistik yerlerimiz var, Harran, Halfeti, Balıklıgöl, Göbeklitepe ve bu yerlerin daha da güzelleştirilmesi lazım ve bu yerlerin durmadan turist akımına uğraması lazım. Dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli öğrencilerin büyük başarısı
Engelli öğrencilerin büyük başarısı
Süreç, yasalara uygun şekilde yürütülmektedir
Süreç, yasalara uygun şekilde yürütülmektedir