Ergenekon Ocakları Şubesi hizmete açıldı (video)
  • Reklam

Ergenekon Ocakları Şubesi hizmete açıldı (video)

Ergenekon Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği Şanlıurfa Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

14 Ocak 2018 - 17:49 - Güncelleme: 15 Ocak 2018 - 16:42

Açılışa Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız, Şanlıurfa İl temsilcisi Orhan Özmemiş ve üyeleri ile davetliler katıldı. Kadıoğlu mahallesinde yeni tefriş edilen Şube binası ve çevresinin Türk Bayrakları ile donatıldı. Şube açılışında Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız’ın konuşması sırasında kahrolsun Amerika ve Kahrolsun İsrail sloganları ile şehitler ölmez vatanda bölünmez sloganları atıldı.

Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız açılışta yaptığı konuşmada, Amerika Suriye’de terör örgütü PYD ve PKK’ya 4 bin tır silah yolladı.Bunu da hiç çekinmeden söylüyor.Bu neyin hazırlığıdır. Bu bizim ülkemiz üzerinde oynanacak bir oyunun parçasıdır.Bunun için akıllı ve uyanık olmalıyız. Bizler dik durmalıyız. Bizler devletimizin yanında olmalıyız.sivil toplum örgütleri olarak ülkesini seven, bayrağını seven herkese kucak açan bu teşkilatta devletimizle halkımızı birleştirmekten başka bir gayemiz yoktur. Devlet babadır. Vatan anadır. Bayrak namustur.bunun 3 ‘ü olmazsa hiçbir değerimiz yoktur. Dedi.

Daha sonra Şubenin kurdelesi Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız ve şube Başkanı Orhan Özmemiş tarafından açıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Parti adayı Yunus Çoban, Karaköprü otel gibi kullanılıyor
İyi Parti adayı Yunus Çoban, Karaköprü otel gibi kullanılıyor
Şanlıurfa’da düğün konvoyunda zincirleme kaza
Şanlıurfa’da düğün konvoyunda zincirleme kaza