Erken teşhis hayat kurtarır
  • Reklam

Erken teşhis hayat kurtarır

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yusuf Güler, NLS Uzmanı Ömer Arıca ile röportaj yaptı

01 Nisan 2018 - 18:39

Arıca; Şanlıurfa halkı cihazı duydukları zaman çok hoşlarına gidiyor, ilginç diyor çünkü kişiden çok cüzi bir ücretle kişinin günlerce uğraşmasına gerek kalmadan bir saat içerisinde sonuç aldığı bir cihaz.

 Örneğin bir rahatsızlığınız için hastaneye gidiyorsunuz kapı kapı dolaşıyorsunuz öğrenebilmek için, 40 yerden 40 tahlil görüyorsunuz hem zamanınız gidiyor hem paranız gidiyor. Hem zamanınızın size kalması için hem de paranızın size kalması için 6 ayda ve ya senede bir bu cihaza gelip kendinize bir check-up yaptırmanızdır. Çünkü erken teşhis hayat kurtarır.

                Fazla yaygın değil zaten 34 ülke de kullanılan bir cihaz, benim bildiğim Türkiye’de de 5 – 6 yerde var biri de Şanlıurfa’da kullanılan bir cihaz.

NLS cihazına girmesinin sakıncalı olduğu kişiler yok, çünkü bu cihazın radyasyon ortamı olmadan çalışan bir cihazımız, radyasyon ortamı kesinlikle yok.

SİZİ TANIYABİLİRMİYİZ?

Ömer ARICA Ankaralıyım. 8 yıldır Şanlıurfa’dayım

NLS CİHAZI NEDİR?

NLS cihazı hakkında bilgi vermeden önce NLS cihazını kim bulmuş, nasıl bulmuş ona bir deyinelim.  NLS cihazını 1989 yılında Rus kozmonotları ve Rus pilotları için Rus uzmanları bulmuşlar, bilindiği gibi şuan da uzaya bir program hazırlıyorlar 1 aylık, 6 aylık, 1 yıllık gibi düşünün ki kozmonotu aya çıkartmışsınız fakat bir rahatsızlıktan dolayı programı iptal etmeniz gerekiyor ya da çeşitli aksilikler oluyor. Bunun önüne geçebilmek için Rus uzmanları NLS dediğimiz sistemi geliştirmişler. Bu cihaz elektromanyetik taramayla çalışan bir cihaz, sizin uydunuzun göndermiş olduğu elektromanyetikleri ve kendi cihazımızın göndermiş olduğu elektromanyetikleri toparlıyor ve makine da, cihaz da bir sonuç gösteriyor. Eğer kanserli ise kanserli bölge ve ya ağrıyan bir bölgesi varsa bunun romatizma ağrı mı? Sinirsel ağrı mı? Olduğunu tek tek tespit edip söylüyor bizlere.

NLS CİHAZININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Cihazımızın en büyük avantajı kapalı ortam olmadan oturduğunuz yerden başınıza bir kulaklık takıyoruz, bu kulaklık sayesinde elektromanyetik dalgalar gönderen cihazımız bu elektromanyetikleri topluyor, kapalı ortam olmadan vatandaşın check-up yapması, baştan sona kadar check-up yapması. Diğer bir özelliği de emar tomografi de görülmeyen kanserin yeni yeni başlamaya yüz tutmuş oluşumlarını belirtmesi, sizin emar ve tomografi de göremediğiniz, uzmanlarımızın göremediği kanser oluşumunu bize söylemesi, erken teşhis diyelim.

NLS CİHAZINA GİRMESİNİN SAKINCALI OLDUĞU DURUMLAR NELERDİR?

NLS cihazına girmesinin sakıncalı olduğu kişiler yok, çünkü bu cihazın radyasyon ortamı olmadan çalışan bir cihazımız, radyasyon ortamı kesinlikle yok, 7’den 70’e herkese uygulanabilen bir cihaz. Fakat hamile bayanlar da uygulanamıyor, uygulanmamasının da sebebi şu, çift canlı olması, bir bebek bir de annenin olması gelen sinyaller bebeğe mi ait, anneye mi ait, gelen rahatsızlıklar anneye mi ait, bebeğe mi ait bunu bilemediğimiz için, karışıklık olduğu için cihazımız hamile bayanlar da uygulanmıyor.

ŞANLIURFA HALKININ NLS CİHAZINA RAĞBETİ NASIL?

Şanlıurfa halkı cihazı duydukları zaman çok hoşlarına gidiyor, ilginç diyor çünkü kişiden çok cüzi bir ücretle kişinin günlerce uğraşmasına gerek kalmadan bir saat içerisinde sonuç aldığı bir cihaz. Fazla yaygın değil zaten 34 ülke de kullanılan bir cihaz, benim bildiğim Türkiye’de de 5 – 6 yerde var biri de Şanlıurfa’da kullanılan bir cihaz. Halkımız ilk duyduğunda şaşırıyor, biliyorsunuz tıp sektörü baya su istimale uğramış bir sektör, tereddütlü bir sektör, acaba aldanıyor muyuz? Aldatıyor muyuz? Böyle bir şey var mı?  Diye tereddütle kalıyorlar, fakat işin aslını öğrendikten sonra bilhassa internetten araştırıyorlar sonuçları da gördükten sonra ve geldikten sonra da sonuçları gördükten sonra baya memnun kalıyorlar.

ŞANLIURFA’YA NLS CİHAZINI SİZ GETİRDİNİZ BUNUN HAKKINDA NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?

Halkımız kesinlikle tereddütte kalmasın, bu cihaz hem zamandan hem paradan kazandıran bir cihaz halkımıza, çünkü şuan da günümüzün en büyük özelliği zaman ve para. Örneğin bir rahatsızlığınız için hastaneye gidiyorsunuz kapı kapı dolaşıyorsunuz öğrenebilmek için, 40 yerden 40 tahlil görüyorsunuz hem zamanınız gidiyor hem paranız gidiyor. Hem zamanınızın size kalması için hem de paranızın size kalması için 6 ayda ve ya senede bir bu cihaza gelip kendinize bir check-up yaptırmanızdır çünkü erken teşhis hayat kurtarır. Doğal tamamlayıcı kürlerimiz.Diyabet (Şeker hastalığı ) kürü şekeri bitiriyoruz. Kesin ve daimi çözüm 6 ayda tabletlere son veriyoruz, gelin görüşelim. Çocuğu olmayan aile (kısırlık) kürü sperm sayı azlığına, şekil bozukluğu, hormon eksikliğine son veriyoruz.

SON OLARAK NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?

Biz Alterna Tıp Merkezi olarak şunu söylemek istiyorum, halkımız bize güvensin, itimat etsin burada bir sakınca yok, itimat etsinler, güvensinler erken teşhis hayat kurtarır. Adresimiz: Bahçelievler Halk Eğitim Arkası Telve Cafe Üstü Kat:2 No:5 İletişim ve Bilgi almak için: 0553 966 3610

BİZE ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BEN TEŞEKKÜR EDERİM BİZE BU İMKANI TANIDIĞINIZ İÇİN…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Araç stepnesine saklanmış 6 adet tabanca ele geçirildi
Araç stepnesine saklanmış 6 adet tabanca ele geçirildi
Bakan Pakdemirli'den AK Parti ve MHP'ye ziyaret
Bakan Pakdemirli'den AK Parti ve MHP'ye ziyaret