Eyyübiye’de her yöreye hizmet edeceğiz
  • Reklam

Eyyübiye’de her yöreye hizmet edeceğiz

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, mahalle toplantıları ve Seçim Bürosunda vatandaşlarla bir araya gelerek dua ve desteklerini istiyor.

05 Şubat 2019 - 17:31

AK Başkan adayı Kuş,Eyyübiye ilçesinde her yöreye lazım olan hizmetleri gerçekleştireceklerini söyledi.

MAHALLE TOPLANTILARINI DÜZENLEYENLERE TEŞEKKÜR

Mahalle toplantıları ile her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek talep, öneri ve varsa sorunlarını konuşacaklarını belirten AK Parti EyyübiyeBelediye Başkan adayı Mehmet Kuş, “Asya Mahallemizde Nifel Yıldırım'ın düzenlediği toplantıya, İlçe BaşkanıMehmetMoğal ile birlikte katılım sağlayarak seçim hakkında istişarelerde bulunduk.Destek toplantısından dolayı Yıldırım ailesine teşekkür ederim. Daha sonra Kırçiçeği kırsal mahallemizde Ahmet Çiftçi ve Salih Kaynak'ın düzenlediği toplantıya katılarak, bölgemizde yer alan mahalle muhtarları ile bir araya geldik. Uzun uzun sohbet edip, sorunlarını, önerilerini, taleplerini dinledik. Eyyübiye ilçemizi hep birlikte istişareler yaparak en iyi şekilde yöneteceğimizi hatırlattık. Destek toplantısından dolayı Çiftçi ve Kaynak ailesine de teşekkür ederiz” dedi.

OYLAR AK PARTİYE

Şadi ailesi Mehmet Kuş’a ait Seçim Bürosunuziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

“Allah yolunu bahtını açık eylesin. Mehmet Başkanın seçileceğinden ve ayrım yapmadan hizmet edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmadığına inanıyoruz” diyen Şadi ailesi ileri gelenleri her zaman destek olacaklarını ve 31 Mart seçimlerinde oylarının AK Partiye olacağını belirttiler.

HALKIMIZA HÂKİM DEĞİL HADİM OLMA İDRAKİYLE HİZMET EDECEĞİZ

Eyyübiye’yi insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacaklarını belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; şehir halkına hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevlerimizi yapacak, millete efendi değil, hizmetkâr olacağız. Zaten çevreye saygılı şehirler ile belediye hizmetlerinde tabiattaki canlı veya cansız bütün varlıklarla uyum gözetilecek. Memleketişigönülişi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AK Parti olarak milletimizin hizmetine talibiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Gözlek mahallesinde taziye evi çevre düzenlemesi
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Aksak'tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı