Faruk Eyüboğlu’na Muhtarlardan destek
  • Reklam

Faruk Eyüboğlu’na Muhtarlardan destek

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bağlı Muhtar, kanaat önderleri ve bazı sivil toplum örgütlerinin yetkilileri AK Parti il Başkanlığına gelerek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ile görüştüler.

10 Ocak 2019 - 15:19

muhtar,sivil toplum örgütü temsilcisi ve kanaat önderlerinden oluşan kalabalık bir  grup AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Zeynel Abidin Beyazgül yaptığı açıklamada;

 

            “Muhtarlarımız, vatandaşlarımız buradalar partimizi ve bizi ziyaret ettiler. Fikir alışverişinde bulunmak için, biraz sonra kendileri ile fikir alışverişinde bulanacağız dedi.

 

            Açıklama sonrası basına kapalı olarak yapılan görüşmeden sonra muhtarlar açıklamada bulundular.

 

            “Bugün partimizi ziyarete geldik.geliş sebebimiz Haliliye Belediye Başkanlığına Faruk Eyüpoğlu’nun getirmek istiyoruz. 130 muhtar, kanaat önderi ve sivil toplum örgütü ile beraber geldik.Büyükşehir Belediye Başkan adayımıza taleplerimizi ilettik. Kendisinden parti genel merkezine iletmesi ricasında bulunduk.” Dedi.

 

            “Büyükşehir Belediye Başkan adayımızın yanına geldik.Bizim Haliliye için Haliliyede Faruk beyi istiyoruz.inşallah gerekeni düşünürler. Muhtarlarımızla .sivil toplum örgütlerimizle  urfanın kanaat önderleri ile bunun gereğinin yapılması için ilettik” dedi

 

            Daha sonra topluluk sakin bir şekilde dağıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engellilerin engelini kaldırmaya çalışıyoruz
Engellilerin engelini kaldırmaya çalışıyoruz
Asıl Amacımız Şanlıurfa'ya Hizmet Etmek
Asıl Amacımız Şanlıurfa'ya Hizmet Etmek