Fatih Gerger, Hilvan Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu
  • Reklam

Fatih Gerger, Hilvan Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu

AK Parti’den Hilvan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Gergerliler Derneği Başkanı Ziraat Mühendisi Fatih Gerger AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldızı ziyaret ederek istişarede bulundu.

07 Kasım 2018 - 15:46 - Güncelleme: 07 Kasım 2018 - 17:47

Şanlıurfa'nın en etkili Sivil Toplum örgütlerinden biri olan Gergerler Derneği Başkanı Ziraat Mühendisi Fatih Gerger AK Parti il başkanı Bahattin Yıldız’ı ziyaret etti.

Gergerlerliler Derneği Başkanı Ziraat Mühendisi Fatih Gerger ziyaret ile ilgili olarak “ Hayırlısıyla Hilvan Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatımız olacak, Ak Parti  İl Başkanımızın fikrini almak ve kendilerini haberdar etmeye geldik. AK Parti’den Hilvan Belediye Başkanlığı adaylığımı açıklamam nedeniyle Burada olmaktan da mutluyum. dedi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise Fatih GERGER Bey Hilvan Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatı dolayısıyla bizleri bir nezaket ziyaretinde bulundular. Hilvan ilçesi ile ilgili projelerini, düşüncelerini istişare ettiler. Ben kendilerine çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum, Allah hayırlı uğurlu etsin diyorum, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Suriyeli işadamlarının yatırım düşüncesi
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti
Prof. Dr. Uğur Erdem IŞIKAN vefat etti