Güler’den Açar’a plaket
  • Reklam

Güler’den Açar’a plaket

Şanlıurfa Gazeteciler Derneğince Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel sekreteri Abdulkadir Açar’a medya kuruluşlarına desteği ve Şanlıurfa’ya yaptığı hizmetler nedeni ile plaket verildi.

31 Mart 2019 - 17:47

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler Şanlıurfa Gazeteciler Derneğince Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel sekreteri Abdulkadir Açar’ın Şanlıurfa Belediye Başkanlığınde genel sekreterlik görevine gelmesi ile yaptığı hizmetlerde ön planda görünmemesine rağmen biz medya kuruluşlarınca yakından takip ediyoruz.Şanlıurfa’da gelecek nesillere bırakılacak önemli hizmetlere imza attı.esasında gizli kahramanlardan ancak kendisi geri planda durdu.gerek medya kuruluşlarına verdiği destek gerekse de yaptığı hizmetler nedeni ile plaket sunduk. Dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel sekreteri Abdulkadir Açar ise Belediyede çalışmak zor bir görev,Belediyenin bir tarafında siyaset bir tarafında bürokrasi bulunuyor.bürokrasiye temsil ederken bir yandan da siyasetle dengeyi sağlamaya çalıştık.bu manada kendimize değil memleketimize çalışmaya gayret ettik. Bu memleket bizi yetiştirdi.bizi yetiştiren topraklarla ödeşmenin bedelini çalışmakla ödemeye çalıştık. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
ŞUPKU, sosyal farkındalık etkinliği düzenleyecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek
Maşuk’a 24 saat kesintisiz su verilecek