Güler’den Karadaş’a ziyaret
  • Reklam

Güler’den Karadaş’a ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler Şanlıurfa Ticari Taksiciler Odası Başkanı Hasan Karadaş’ı ziyaret etti.

25 Kasım 2018 - 16:53

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyaret ile ilgili açıklamasında ; Şanlıurfa Ticari Taksiciler Derneği Başkanı Sn.Hasan Karadaş'a iadeyi ziyarette bulundum.Şanlıurfa'nın sorunları ile ilgili istişarede bulunduk. Şanlıurfa'nın Ticari hayatında önemli bir yeri bulunan Ticari Taksilerin yaygınlaşması için derneğin çalışmaları desteklenmeli. Ayrıca, artan akaryakıt fiyatlarına rağmen Taksimetre fiyatlarının halen artırılmaması ise Taksici esnafını mağdur ettiği de bir gerçek.dedi.

Şanlıurfa Ticari Taksiciler Odası Başkanı Hasan Karadaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Medya esnafın,halkın ve sivil toplum örgütleri ile kamu arasında önemli bir köprü görevi yerine getirmektedir. Bu nedenle medyayı önemsiyoruz. Şanlıurfa Taksici esnafının ciddi sorunları var. Gerek Büyükşehir Belediyesi gerekse diğer yetkililerle görüşüyoruz. Taksici esnafımızın başta taksimetre sorunu olmak üzere diğer ilettiklerimiz sorunların çözümü için tüm yetkililerin duyarlı davranmasını bekliyoruz. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Göçerlerin ramazanda günler süren zorlu yolculuğu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu
Siverekli öğrencilerden Nijer’e su kuyusu