Güler’e Prof.Dr. Altay’dan ziyaret
  • Reklam

Güler’e Prof.Dr. Altay’dan ziyaret

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Akif Altay Duru TV Genel Müdürü Kamil Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

01 Şubat 2019 - 14:27

Duru Tv Genel Müdürü Kamil Güler, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Akif Altay Duru TV Genel müdürü olmam nedeni ile ziyaretime geldiler. Kadim dostum Prof.Dr. Akif Altay Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve uygulama Hastanesi Başhekimi olarak geldikten sonra önemli değişiklikler oldu. Farklı illerden hastaların gelmesi ve hastaneden artık önemli bölümlerden dışarıyı sevklerin olmaması ile hastalar kendi illerinde ve yaşadıkları yerlerde iyi imkanlarla tedavi imkanı buluyorlar.Bizde medya kuruluşu olarak Şanılurfa’ya yaptığı hizmetlerden dolayı ve bundan sonra yapacağı hizmetlerden dolayı bir Urfalı olarak kendilerine teşekkür ediyorum.Dedi.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Akif Altay ise Şanlıurfa’nın değerli büyüklerinden Kamil Güler’in Duru TV’deki yeni yönetim görevinden dolayı ziyarete geldik. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi araştırma ve uygulama hastanesi olarak medya kuruluşu olarak bize destek sağlamış, kendisini yeni görevi nedeni ile tebrik ediyorum.Şanlıurfa’da sağlık kalitesini daha da ileriye götürmek için nasıl projeler yapabileceğimizi konuştuk.urfada bugüne kadar geçmiş birikimleri ile Duru TV ile birlikte  basın alanında da çok iyi hizmetlere adım atacağına eminim. Bu süre içinde kendisinin yeni görevini tebrik ediyorum. Bizlere destek ve yakın ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kurbanlıklar mağaralarda yetiştiriliyor
Kurbanlıklar mağaralarda yetiştiriliyor
Polat’tan 54 müze iddiası
Polat’tan 54 müze iddiası