Her işte başkalarının haklarını da gözetmek zorundayız
  • Reklam

Her işte başkalarının haklarını da gözetmek zorundayız

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Şanlıurfalıların AK Partiden yana tercihini kullanacağına inandıklarını belirterek, önemli açıklamalarda bulundu. AK Başkan adayı Av. Beyazgül, her işte başkalarının haklarını da gözetmek zorunda olduklarını söyledi.

20 Şubat 2019 - 18:19

“AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacaktır” AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda halkımıza hizmetkâr olacaklarını ve her işte kendisi veya yakınlarının haklarını değil başkalarının d7a haklarını gözetmek zorunda olacağını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; şehir demek medeniyet demektir. Medeniyetin özünde inanç ve ahlak vardır. 31 Mart seçimleri sürecinde Şanlıurfa’mızın her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle seçim gecesi, zaferi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. Hemen herkes te çok iyi biliyor ki; iktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir.Bizde seçildikten sonra şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız.Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, halkımıza hakim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz” dedi.

HERKESİN HAKKINA, HUKUKUNA SAYGILI OLACAĞIZ

AK Başkan adayı Av. Beyazgül, çevreye saygılı şehirler ile belediye hizmetlerinde tabiattaki canlı veya cansız bütün varlıklarla uyum gözetileceğini belirterek, “Memleket işi, gönül işidiyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AKParti olarak Şanlıurfalı hemşehrilerimizin hizmetine talibiz. Hizmet ederken de hiçbir ayrım yapmayacağız. Herkesin hakkına, hukukuna saygılı olacağız. Kimsenin özgürlüğünü de kısıtlamayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi