İş birliği protokolü imzalandı
  • Reklam

İş birliği protokolü imzalandı

Harran Üniversitesi Halfeti Meslek Yüksekokulu ile Halfeti İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

10 Mayıs 2019 - 01:15 - Güncelleme: 10 Mayıs 2019 - 09:46

Harran Üniversitesi Halfeti Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Fatih KAYRAN ve Halfeti İlçe Milli Eğitim Müdürü Şevket KANDEMİR arasında imzalanan protokol ile Halfeti ilçesinde lise düzeyinde eğitim gören son sınıf öğrencilerin üniversite seçimlerindeki bilinci arttırmak başta olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki birimlerin Halfeti Meslek Yüksekokulu birimleri ile birlikte etkinliklerini düzenlemesi, atölye çalışmalarını yapması hedefleniyor.

Eğitim konusunda Üniversite ve Milli Eğitimin birlikte çalışmasının önemini vurgulayan Öğr. Gör. Mehmet Fatih KAYRAN, kurumların bilgi birikimleri sayesinde, potansiyeli yüksek, kendine güvenen gençlerimizin, bilimsel ve teknik anlamda ülkeye çok faydalı nesiller olabileceklerini belirtti.

Harran Üniversitesi Halfeti Meslek Yüksekokulu ile iş birliğinin önemine değinen Halfeti İlçe Milli Eğitim Müdürü Şevket KANDEMİR, Meslek Yüksekokulu Müdürü Kayran’a verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar