İşadamı Cüneyt Hamevioğlu bekarlığa veda etti...Yılın...
Reklam
  • Reklam

İşadamı Cüneyt Hamevioğlu bekarlığa veda etti...Yılın düğünü (Video)

Şanlıurfalı işadamı Cüneyt Hamevioğlu dün akşam Tuğçe Yıldız ile muhteşem düğünle bekarlığa veda etti..

20 Ağustos 2017 - 15:49 - Güncelleme: 21 Ağustos 2017 - 18:29

Şanlıurfa’nın köklü ve tanınmış ailelerinden işadamı Cüneyt Hamevioğlu 19 Ağustos 2017 günü, Ada Garden Restorantta düzenlenen muhteşem düğün ile Tuğçe Yıldız ile hayatlarını birleştirdi.

Yaklaşık 1000’den fazla kişinin katıldığı düğünde istanbul’dan gelen Sanatçı Ferman Toprak ve yerel sanatçı Reşat Bingöl’ün şarkı ve türküleri ile katılımcılar çoşturdular.. Düğüne katılanlar damat ve gelinin zeybek oyunu oynarken ise dolar yağmuruna tuttular. Saat :19.30'da baylayan düğün saat: 00.30'da sona erdi. Şanlıurfa'da yapılan en uzun süreli düğün oldu. Havai fişeklerler ise düğünü aynı bir renk kattı. Düğüne katılanlar sanatççı Ferman Toprak ile resim çektirmek için adete yarışa girdiler.

Sanatçı Ferman Toprak;  Aile dostumuz belki öz kardeşim dediğim Cüneyt Hamevioğlu'nun düğününe geldim .Zaten ben urfa Siverekliyim izollu  aşiretindenim kendi memleketimde anamın yetiştirdiği bir güzel topraklarda şanlıurfanın o güzel havasına selden sudan kalkıpta sahne alabilmek bu ilgiyle karşılaşabilmek benim her zaman için idolümdü. Çok öncesinde bu ilgiyle karşılaşmak istedik, Değerli hemşehrimle bir araya geldim buda bana fazlasıyla onur kattı dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genç yetenekler Karaköprü’de
Genç yetenekler Karaköprü’de
Demirkol’dan esnaf odalarına ziyaret
Demirkol’dan esnaf odalarına ziyaret