Kaçak’dan Gerem’e ziyaret
  • Reklam

Kaçak'dan Gerem'e ziyaret

Şanlıurfa Sivil Toplum kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem’i Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Kaçak ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti.

23 Ekim 2018 - 18:03 - Güncelleme: 23 Ekim 2018 - 18:21

Ziyarette Şanlıurfa Sivil Toplum kuruluşları İnsani Yardım Platformu kurucuları  Belediye eski Meclis üyesi Adil Saraç ve Eyyübiye Belediyesi Meclis üyesi Yusuf Mert’de hazır bulundu.

Şanlıurfa Sivil Toplum kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman GEREM Ziyarette  yaptığı açıklamada; Öncelikle teşekkür ediyoruz, Şanlıurfa Lokantacılar Odası Başkanımız Mehmet Bey’in böyle nazik ve ince düşüncesinden dolayı. Biliyorsunuz plaketler geçici, özellikle vefa olsun diye onur verici plaketlerdir. Böyle bir plaketi de bize layık gördükleri için, bizi düşündükleri için ve biz tabi bu plaketi alırken bütün isimsiz kahramanlar dediğimiz kardeşlerimizin adına almış oluyoruz ve tekrardan bu düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Dedi.

Şanlıurfa Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Kaçak  : Şanlıurfa’da çok büyük emekler veren sevgili Osman Kardeşimin, 8 yıl çalışarak buralara gelen öncelikle Osman başkanıma sonra yönetimine teşekkür ediyorum. Gece demediler, gündüz demediler Türkiye’nin her yerine, dışarıda zulüm gören insanlara el, ayak oldular. Zulüm gören insanların ihtiyaçlarını karşılamak için kapı, kapı gezen ekibimizin çok büyük önem taşıdığını ifade etmek istiyorum. Çünkü bu memlekete yapmış oldukları hizmetler herkesin yapacağı hizmetler değil ama bu kardeşlerimiz durmadan çalıştılar ve zulüm gören insanlarımıza gerçekten yardımcı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. dedi.

2018/10/2018-10-23-18-21-33.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
Beyazgül,TDV Kurban bağışında bulundu
ŞESOP Türkçe dil kursu açılıyor
ŞESOP Türkçe dil kursu açılıyor