Mersinde çaldılar Urfa’da yakalandılar

Mersinde çaldılar Urfa'da yakalandılar

Mersin ili Mezitli ilcesi DAMAS & MALOUK isimli kuyumcu da hırsızlık olayın şüphelilerinin H.D. ve R.A. İsimli şahıslar Şanlıurfa 204.670 TL para ile muhtelif çeşitlerde yaklaşık 1 kilo 250 gram altın, 1 adet altın tartımı amaçlı terazi ele geçirildi.

12 Haziran 2018 - 15:35 - Güncelleme: 12 Haziran 2018 - 16:16

Şanlıurfa Gazetesi muhabirin edindiği bilgiye göre ; Mersin ili Mezitli ilcesi DAMAS & MALOUK  isimli kuyumcu da meydana gelen Nıtelıklı Yağma olayında, faili meçhul 2 şahıs maskeli bir şekilde silah çekerek Muhtelif çeşitlerde Altını Gasp etmişler, bahse konu Kuyumcu Gaspı olayının faillerinin Şanlıurfa’da  bulunabileceği bilgisi üzerine, Şanlıurfa il Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp ve Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin ortak yürüttükleri çalışma sonucunda; olayın şüphelilerinin H.D. ve R.A. İsimli şahıslar olduğu tespit edildi. Her iki şüpheli şahıs da Şanlıurfa’da  yapılan operasyon sonucu yakalandı. Yakalanan iki şahıs da Mersin/Mezitli ilçesindeki kuyumcu gaspının kendileri tarafından gerçekleştirildiğini itiraf ettiler.

Ayrıca yapılan operasyon sonucunda toplamda; 204.670 TL para ile muhtelif çeşitlerde yaklaşık 1 kilo 250 gram altın, 1 adet altın tartımı amaçlı terazi ele geçirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılay Bu Yıl 50 Bin Ünite Kan Toplayacak
Kızılay Bu Yıl 50 Bin Ünite Kan Toplayacak
Başhekim Yardımcısı Demir’den Duru TV’ye ziyaret
Başhekim Yardımcısı Demir’den Duru TV’ye ziyaret