Mert’in listeye girmemesi üzüntü yarattı
  • Reklam

Mert’in listeye girmemesi üzüntü yarattı

Eyübiye Belediyesi Meclis üyesi Yusuf Mert’in tekrar listeye girmemesi eyübiyede üzüntü yarattı.

21 Şubat 2019 - 18:48

Eyyübiye Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Yusuf Mert, Bizler milli mücadele ruhuyla Ak Partimize gönülden nefer olmuş! dava şuuru ile hareket eden, dürüstlük ve tevazu ilkesini iliklerimize kadar yaşayan dava adamıyız.

Rabbim bizlere güç kuvvet verdikçe, dilimizin döndüğü müddetçe, her zaman davamıza sahip çıkacak ve hakkı savunacağız.

Dik duruşumuz! bizleri her zaman yüreğinde taşıyan, seven, sayan, dost, eş ve akrabalarımızın bizlere gösterdiği teveccühün yegane sebebidir.

Bizler! bir mevki bir makam sahibi olamayınca, evine çekilip ben yokum diyen zihniyette olanlardan değiliz.
Şayet öyle bir durumumuz olsa bile sevenlerimiz bizleri rahat bırakmayacaktır, nihayetinde bir siyasetçinin en büyük makamı halkının sevenlerinin gönlündeki sevgi makamıdır.
Şükürler olsun ki bizlerde her zaman bu sevgiye layıkıyla karşılık vermişizdir.

Çünkü çok iyi biliyoruz ki bu karşılıksız sevginin temelinde! Kimseye boyun bükmediğimiz, kimseye el avuç ovuşturmadığımız ve haksızlığa karşı sesiz kalmadığımızın esasları vardır.
Şahsımın Ak Parti kuruluşundan bu yana gerek partide gerek belediyelerde sayısız mevki ve görev sahibi olduk ve vicdanen içimiz müsterih, çünkü görevimizin layıkıyla ifasının huzurunu yaşadık.

Evvela bu dönemin şahsımıza görev tevdi edilmeyişinin, en büyük tesellisi canım kanım olan, şahsımın da adaylığına vesile olduğum, onca dayatmaya ve mücadeleye rağmen türlü oyunlarla bizleri saf dışı bırakmaya çalışılarak, kirli çıkarları olanları bertaraf etmek adına kendimden feragat ederek kardeşim İsmail Özbek’in aday olmasıdır.

Buna istinaden değerli kardeşim İsmail Özbek’in Ak Parti Eyyubiye belediyesi Meclis üyeliğinin hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum.

Suriye’ye yapılan yardımların yapıldığı Sivil Toplum Kuruluşları Platformu insanı yardım üyesi Yusuf Mert’in yaptığı çalışmalar takdir toplamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Bem-Bir-Sen üyelelerine yüzde 10 indirim
Bem-Bir-Sen üyelelerine yüzde 10 indirim