MHP’ye Eyüpoğlu desteği

MHP'ye Eyüpoğlu desteği

Şanılurfa’da Halil Bakış’ın seçim bürosu açılışına binlerce kişi katılması ile açılış mitinge dönüştü.

03 Haziran 2018 - 16:33 - Güncelleme: 03 Haziran 2018 - 16:55

MHP Milletvekili Adayı Halil Bakış’ın seçim bürosu açılışına, İbrahim Özyavuz ve sıra Şanlıurfa siyasetinin önemli isimlerinden ANAP miletvekilliği yapan ve AK Parti milletvekililği yapan  Seydi Eyüpoğlu’nun oğlu Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpoğlu’da katıldı. MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz MHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Halil Bakış’ın seçim bürosu açılışına katıldı. Binlerce vatandaşın yanı sıra siyasette duayen olmuş Seydi Eyüpoğlu’nun oğlu Ahmet Eyüpoğlu, Havşanlı mahalle muhtarı Mahmut Aynıberk, Yenisu mahallesinden Arsan ailesi ve Tepedibi mahalle sakinleri katıldı

MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz önemli açıklamalarda bulundu;  Önümüzdeki 24 Haziran seçimleri Türkiye cumhuriyeti devletine diz çöktürmeye çalışanlarla, milli ve yerli politikalar üretmeye ant içmiş Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak partinin kurduğu kadroların cumhur ittifakı arasında geçecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan MHP ve AKP’nin yeni sistemde ortak cumhurbaşkanı adayıdır. Önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turda farklı bir sonuç ile bitirilmesidir. Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçerek dünyaya tüm İslam aleminin umut bağladığı Türkiye’nin artık ayaklarına zincir vurulamayacağını göstereceğiz. İkinci hedefimiz yaptığımız cumhur ittifakı ile parlamentoda Ak parti ile eşit bir şekilde temsil edilmektir. MHP olarak kırk dokuz yıldır bu ülkenin bütünlüğü ve parçalanmaz bekası için çalışıyoruz. Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyin öncülüğünde önce ülkem sonra partim ve ben anlayışıyla hareket ediyoruz. MHP olarak hiçbir kurum kuruluş, herhangi bir yapıdan ve dış destekli güç odaklarından destek almadık, gücümüzü siz aziz milletimizden alarak sırtımızı milletimize yasladık.dedi.

 

 

2018/06/2018-06-03-16-38-30.jpg
2018/06/2018-06-03-16-38-39.jpg

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İbrahim Köroğlu
  7 ay önce
  BUNLAR KİMDİR BUNLARİ KİM TANİR ORALARDA Bİ SURU KANAT ÖNDERLERİ VAR BÖYLE İNSANLARİ ORTAYA KOYMANİZ HERKEZİN GUÇUNE GİTİ HER SEYİ ADALETÇE YAPİN HERKEZE SAYGİNİZ OLSUN MESALA ŞAHSEN BEN TANİMİYORUM BUNLARİ AMA SİZ COK YANİS YAPTİNİZ OY KAYBİNİZ OLUR BEN SUAN AKP DÖNEBİLİRİM
 • ali öztürk
  7 ay önce
  biraz beynin olsa orda şanlıu..biraz ... olsa orda şanlıurfa ziraat odası başkanı ahmet eyyüpoğlu yazıyor zaten gerzek gerzek yorum yapma allahtan yazamıyorsun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılay Bu Yıl 50 Bin Ünite Kan Toplayacak
Kızılay Bu Yıl 50 Bin Ünite Kan Toplayacak
Başhekim Yardımcısı Demir’den Duru TV’ye ziyaret
Başhekim Yardımcısı Demir’den Duru TV’ye ziyaret