Miraç Kandilinde Büyükşehir’den Süt İkramı(Video)
  • Reklam

Miraç Kandilinde Büyükşehir'den Süt İkramı(Video)

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz ’in yaşadığı kutsal yolculuk gecesi olan Miraç Kandilinde binlerce kişi Şanlıurfa Halil-ur Rahman ve Dergah Cami’ndeki Miraç Kandili programına katıldı.

03 Nisan 2019 - 18:18 - Güncelleme: 04 Nisan 2019 - 11:05

Miraç Kandili dolayısıyla Hazreti İbrahim'in doğduğu rivayet edilen makamı ziyaret ederek dualar ettiler. Şanlıurfa Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen mevlitte çok sayıda vatandaş katıldı.Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi eski bir geleneği daha yaşatırken gelen konuklara 5 bin adet süt ve su ikramında bulundu.Vatandaşlar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ,AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri Mevlüt programına katılarak vatandaşların Miraç Kandilini tebrik etti.

Dergah Camii avlusunda gerçekleştirilen ikram dağıtımına; Büyükşehir Belediyesi stantlarına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar ve Belediyenin Daire Başkanları da katıldı.Ayrıca Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet kamil Güler’de süt dağıtımına katıldı.

2019/04/2019-04-03-18-36-16.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmensiz sınıf kalmamalı, atamalar kadrolu yapılmalı
Öğretmensiz sınıf kalmamalı, atamalar kadrolu yapılmalı
Evi Süslemek Zevkli İnsanların İşidir
Evi Süslemek Zevkli İnsanların İşidir