Mobilya malzemesi Kaliteli olmalı
  • Reklam

Mobilya malzemesi Kaliteli olmalı

Kara; Mobilya malzemesi alırken öncelikle birinci kaliteyi aramak lazım, maalesef piyasada ikinci kalite ürünler var, 3 – 5 lira daha ucuz verdikleri için kalitesiz ürün seçmemek lazım.

20 Kasım 2018 - 17:59 - Güncelleme: 20 Kasım 2018 - 18:28

Biz halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için yerlerimizin daha büyük olmasını istiyoruz, dernek başkanımızla görüştük yukarı sanayide bizlere yer yapıyor .

 

Sofi Orman Ürünlerinin işletmecisi ve 25 yıldır bu sektörde bulunan Hüseyin KARA Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada; 2015 yılında Sofi Orman Ürünlerini kurduk, 4 yıldır halkımıza hizmet veriyoruz. Mobilya malzemesine dair tüm ürünler biz de mevcut örnek verece olursak; profil, panel, MDF, MDF LAM, sunta, menteşe, vida, kulp, askı, yapıştırıcı, PVC, mobilya ayağı gibi mobilyanın her malzemesi bizde bulunur. Renk çeşidimiz çok tabi rengin sınırı olmaz.   Mobilya malzemesi alırken öncelikle birinci kaliteyi aramak lazım, maalesef piyasada ikinci kalite ürünler var, 3 – 5 lira daha ucuz verdikleri için kalitesiz ürün seçmemek lazım.  Bir de tanıdığın, bildiğin yerlerden almak lazım, bizim ürünlerimizi garantili ve müşteri ürünü aldıktan sonra örneğin ‘Rengini beğenmedim iade etmek istiyorum’  derse kişi ürünü çizmeden, ürüne zarar vermeden getirirse iadesini kabul ediyoruz. Kriz döneminde fiyatlar baya yükselmişti fakat doların düşmesiyle bizde de az da olsa fiyat düşüşü yaşandı inşallah fiyatların düşmesinin devamı da gelir. Müşteriler bizden memnun, bizim içinde bize ‘Allah razı olsun’ deseler o bize yeter. Zaten bize gelen mobilyacı arkadaşların tamamı kaliteyi ön planda tutup işin ehli insanlardır. Bu yüzden bizden sürekli iyi ve kaliteli malzeme istedikleri için biz de onların isteklerine cevap veriyoruz. Biz halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için yerlerimizin daha büyük olmasını istiyoruz, dernek başkanımızla görüştük yukarı sanayide bizlere yer yapıyor ve bitmek üzere, emin olun orası da bize küçük gelecek gibi biz daha büyük yerler istiyoruz çünkü daha büyük yerlerde halkımıza daha iyi hizmet ederiz. İçerisinde bulunduğumuz sanayi şehrin içinde kaldı yavaş yavaş kaldırmak için uğraşıyorlar ama bizi kaldırsalar da mobilyacıyı kaldırmıyorlar, bizim hep beraber taşınmamız lazım yeni yerlerimize. Sanayinin şehrin dışında kalması lazım, şehrin içinde olduğu müddetçe bizim sorularımız çok oluyor, dar sokaklara araçların gelmesi, malları iş yerlerine indirmemiz sorun çünkü getirdiğimiz mallar çok büyük ve kaba, bir tabaka MDF 2.10’a 2.80 ölçülerinde bu yüzden bizlere küçük yerler olmaz daha büyük yerler lazım, inşallah daha büyük yerlerde de halkımıza hizmet edebilmeyi Rabbim nasip eder bizlere. Dedi.

Sofi Orman Ürünleri,  Sanayi Sitesi Sancaktar Mah. 1071. Sk. No:3 / ŞANLIURFA adresinde faaliyet gösteriyor. Şanlıurfalılar, Sofi Hüseyin KARA: 0507 563 56 32 ve Osman KURT: 0536 379 88 12 nolu telefonlardan da bilgi alabiliyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli öğrencilerin büyük başarısı
Engelli öğrencilerin büyük başarısı
Süreç, yasalara uygun şekilde yürütülmektedir
Süreç, yasalara uygun şekilde yürütülmektedir